Vhodné matrace pro děti od narození

Datum publikace: 23.08.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Dětský pokojíček

Vybíráte matraci do dětské postýlky či postele? Vedle rozměrů nezapomeňte zohlednit také aktuální potřeby svého dítěte a vlastnosti, jako je tvrdost, materiál, ale také způsob údržby nebo antialergičnost povrchu. Možnost výběru z matrací mnoha typů máte u specializovaných prodejců. Jednoho z nich, Matrace Dormeo jsme navštívili.

Na tvrdosti záleží
Vhodně zvolená matrace je zárukou kvalitního spánku, který naše děti potřebují ke svému zdárnému růstu již od prvních dnů svého života. Na to je třeba při pořizování matrace pro děti pamatovat. Jednou z klíčových vlastností je tvrdost matrace. Co se týče dětských matrací, zde platí, že miminka by měla mít spíše tvrdší matraci, zatímco batolata měkčí. A pokud jde o starší děti, zde platí stejné pravidlo jako u dospělých: čím vyšší hmotnost, tím tvrdší matrace.

Matrace pro nejmenší
Pro rodiče, kteří vybírají matraci pro své miminko, máme výborný tip.
Matrace Dormeo Baby-Pedic je vhodná pro děti od narození až do 3 let věku, tedy do doby, než začnou spát ve velké posteli. Tento typ matrace Dormeo je totiž unikátní tím, že poskytuje dva různé stupně opory: pevnější stranu pro kojence a měkčí pro batolata, což je zárukou správné pozice páteře. Matrace je vyrobena ze dvou vrstev vysoce kvalitní pěny nové generace, Ecocellu. Na výběr máte ze dvou rozměrů. Všechny maminky pak ocení nepromokavý snímatelný potah, který lze prát v pračce.

 

Matrace Dormeo Baby-Pedic.

Bohatý výběr matrací mnoha typů
V internetovém obchodě Matrace Dormeo najdete vysoce kvalitní matrace pro děti všech věkových kategorií, vyrobené z různých materiálů. Všechny matrace Dormeo jsou přitom chráněné proti prachu a roztočům minimálně jednou ochrannou technologií, což oceníte nejen v případě dětí trpících alergiemi. Pamatujte na zdraví svých dětí již od narození a vyberte jim kvalitní matraci na
www.dormeo.cz
. Nyní navíc můžete využít lákavých srpnových slev a akcí. Dormeo slaví své 10. narozeniny a každý zákazník, který si koupí matraci, se může radova z přikrývky zdarma.

Tagy: matrace | matrace dormeo | matrace pro děti

Komentáře