Voděodolné štítky – pomocník pro každodenní situace s dětmi

Datum publikace: 02.05.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Oblečení pro děti | Příprava do školy

Možná máte dcerku, která si každé ráno pečlivě vybírá, v čem půjde do školky. Ta určitě bude vědět, do čeho se má převléknout ven a pak zase domů. Ale kluci tolik nevnímají, co mají na sobě. A tak se snadno může stát, zvlášť když vyzvedává ze školky táta, že váš synáček přijde domů v botách o číslo větších, než ve kterých ráno odcházel. Naštěstí i pro roztržité tatínky a dětičky existuje řešení.

Popisovat oblečení je samozřejmě jedna z nejjednodušších možností, ale co když pak bude nosit bundičku mladší sourozenec? Anebo chcete oblečení prodat dál? Geniálním řešením jsou voděodolné štítky Happy Label. Jejich kouzlo nespočívá jen v tom, že jsou voděodolné a vydrží pobyt v dešti či v pračce. Štítky můžete použít i například na psací potřeby, plastové boxy, lahvičky na pití, penály či na hračky. Dají se totiž dát také do sušičky, myčky nádobí nebo do mikrovlnné trouby. Stačí jen dodržovat přiložený návod. Happy Label nabízí pestrou škálu štítků – voděodolných, nažehlovacích, popisovatelných, reflexních nebo zdravotních. Skvělým pomocníkem pro malé návštěvníky jesliček nebo školiček jsou štítky na boty, které jim nejenom napoví, které botky jsou jejich, ale navíc ještě pomohou rozlišit pravou a levou botu.

Happy Label

Štítky pro záchranu života

Pro ty, kteří mají někoho blízkého ohroženého například silnou alergií nebo je třeba silný diabetik či epileptik, nabízí Happy Label bezpečnostní náramky či zdravotní štítky. Ty v případě bezvědomí nebo jiných zdravotních potíží mohou pomoci k rychlé identifikaci problému, a zachránit tak i život. S takovým náramkem můžete s menšími obavami pustit své dítě na tábor, i když trpí nějakou indispozicí.

Od letošního února také začalo platit nařízení, že lidé musí mimo osvětlenou komunikaci nosit reflexní prvky, aby byli dostatečně vidět a předcházelo se tak neštěstím. Oblečení či batoh označený reflexní páskou je vhodné mít vždy, a to zvláště u dětí, které si neuvědomují snížení viditelnosti a delší brzdnou dráhu například při hustém dešti. Podle odborníků reflexní prvky zvyšují viditelnost chodců za tmy až na 200 metrů! Reflexní samolepky Happy Label mají veselé a zábavné tvary a děti je určitě na svých věcech budou rády nosit.

Štítky Happy Label

Buďte originální

Mnoho z nás včetně dětí upřednostňuje originalitu. Navíc jaká by to byla pomoc, kdyby ve školní šatně měli tři prvňáčci stejný štítek? Happy Label proto umožňuje, aby si kdokoliv vytvořit svůj vlastní štítek či náramek dle své fantazie. Můžete vybírat z pestré palety barev, tvarů a velikostí včetně potisku vlastního jména. Z nabídky samolepících štítků si opravdu vyberou všichni. Pro ty nejmenší děti jsou k dispozici barevné obrázky zvířátek, kytiček nebo třeba autíček, pro školáky je pak určen cool design, který podtrhne vzhled jejich mobilních telefonních miláčků, tabletů, skateboardů nebo kol.

Praktické jmenovky

Tagy: Happy Label | reflexní samolepky | štítky na boty

Čtěte na Rodičům

Komentáře