Vstupte do nové dimenze ženství

Datum publikace: 02.11.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Maminky a tatínkové | Krásná maminka

V naší společnosti existuje mnoho mýtů a zkreslených představ o ženách. Ženy žijí v mužském světě a používají mužské kvality. Také si někdy říkáte toto?

„Musím vyhovět ostatním, aby mě měli rádi“ „Když chci být úspěšná, musím velmi tvrdě pracovat.“ „Když projevím své emoce, jsem slabá a ztrapním se“

8 výjimečných žen, které se zabývají ženskou tématikou z mnoha úhlů pohledu, pro Vás připravilo výjimečný program Women's Summit Ženy ženám 2012. To, co je spojuje, je touha podpořit ostatní ženy.Podívejte se na: www.zenyzenam.cz/?a_box=qar8sar2&a_cam=1

V pátek 2.11. byly uvolněny první tři videa, ve kterých Vám 2 expertky z Women's Summitu odpoví, proč už nemusíte věřit těmto mýtům:

- Sebeláska a mýtus: "Nemůžu být sama sebou, jinak by mě druzí neměli rádi."
- Emoce a mýtus: "Když projevím své emoce, jsem slabá a ztrapním se."

Zároveň se Vám v prvním videu představí Alice Kirš, zakladatelka Women's Summitu, která o projektu říká:
Mým cílem je probudit spící ženy. Otevřít jim dveře k novému vnímání sebe, svého ženství a života skrze jedinečné informace, vhledy a poznání. Když je začnou vědomě aplikovat do svého života, stanou se šťastnými, naplněnými a spokojenými ženami.

Užijte si první video, je zde: www.zenyzenam.cz/?a_box=qar8sar2&a_cam=1

Na stránce stačí vložit vaše jméno a email a rezervovat si místo v tréninku. Nebojte se, nikdo Vás nebude spamovat a kdykoli se můžete odhlásit.

Videa Vám budou zpříjemňovat celé předvánoční období.

Program Vám vřele doporučuje
Lucie Harnošová

PS: K prvnímu videu zdarma dostanete i dárek v podobě eBooku: 10 pravidel umění být ženou - sebevědomou a krásnou

PPS: Jste muž a myslíte si, že se vás Women's Summit netýká? Přepošlete mail své ženě či partnerce. Šťastná žena = šťastný muž = šťastná rodina!
 

Tagy: výjimečné ženy | ženství | ženy ženám

Komentáře