Vyhrajte boj s afty!

Datum publikace: 03.10.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Maminky a tatínkové | Zdraví

Afty, drobné bolestivé vřídky, patří mezi poměrně častá onemocnění dutiny ústní, která způsobují nepříjemné pocity v ústech a nezřídka také znemožňují člověku pohodlně jíst, a dokonce i mluvit. Také Vás občas trápí? Poradíme Vám, jak s nimi zatočit!

Dá se aftám předejít?
Afty v ústech nám dokážou zkazit celý den. Špatně se nám jí, pije i mluví a neustále přejíždíme jazykem po stěnách ústní dutiny ve snaze ulevit si od nekončícího nepříjemného pocitu. Bohužel marně. Pokud Vás afty často trápí, možná si říkáte, čím to je, že se tak děje zrovna Vám. Možná jejich výskytu trošku pomáháte. Jestliže jste permanentně ve stresu, trpíte nedostatkem vitamínů či železa, anebo sníženou imunitou, holdujete příliš ostrým či aromatickým pokrmům, skutečně zvyšujete riziko výskytu aft. Vzniku aft mohou rovněž napomáhat i některé návyky v rámci ústní hygieny, například používání příliš tvrdého zubního kartáčku, anebo pasty s obsahem fluoru v případě, že jste na fluor alergičtí.

Gelem a bylinnými roztoky proti aftám!
Pokud chcete četnost výskytu aft snížit, snažte se vyvarovat výše uvedeným rizikům. Dbejte na dostatek vitamínů a železa, používejte měkčí zubní kartáček a v případě přecitlivělosti na fluor vyměňte běžnou pastu za pastu bez fluoru. Pro případ, že ke vzniku aft přesto znovu dojde, mějte po ruce účinného pomocníka, například bylinný gel dásně. Gel HERBADENT Parodontol z unikátní a klinicky ověřené směsi extraktů a silic léčivých rostlin je účinný nejen proti aftám, ale i při výskytu dalších zánětlivých problémů a při projevech paradontózy, jako je krvácení či zánět dásní.
Pokud navíc trpíte nadměrným vznikem zubního plaku, je pro Vás vhodnější gel HERBADENT Professional, který díky obsahu chlorhedixinu omezuje také tvorbu zubního plaku. S výběrem vhodného přípravku Vám poradí v lékárně, kde můžete zakoupit také volně prodejný lék HERBADENT masážní roztok na dásně. Jedná se o osvědčený přípravek, který se prodává již více než 45 let.

Zkuste bylinný roztok
Další z možností představuje HERBADENT Professional bylinný roztok na dásně, který má obdobné složení jako bylinné gely. Neobsahuje žádná chemická barviva, pomáhá udržovat dásně a sliznice ústní zdravé a je proto vhodný také jako prevence. Při použití rovněž oceníte praktické kapátko, kterým ošetříte přímo postižené místo s vřídky.

Spolehlivé pomocníky, kteří Vám pomohou vyhrát boj s afty, najdete v internetovém obchodě www.herbadent.cz nebo ve Vaší lékárně i v ordinacích stomatologů. Nedovolte malým vřídkům, aby Vám znepříjemňovaly život!

Přírodní bylinné pomůcky HERBADENT, které Vám pomohou vyhrát boj s afty

Tagy: gel HERBADENT Parodontol | HERBADENT masážní roztok na dásně | HERBADENT Professional bylinný roztok na dásně

Čtěte na Rodičům

Komentáře