Vykouzlete dětem ty největší bubliny na světě

Datum publikace: 06.08.2013

Kategorie: Novinky na trhu

Hru s bublifukem děti milují. Škoda jen, že jim bubliny vždy nejdou tak, jak by si přály. Že nejdou ani Vám? S bublifukem od profesionálního bublináře dokážete vykouzlit ty největší bubliny na světě. A nejen to. 

Bublifuk doporučený profíkem

Bublifuk je oblíbeným zdrojem zábavy, který všichni známe ze svého dětství. Svým dětem můžete dopřát více než jen malé obyčejné bubliny, které hned prasknou, ale parádní bublinovou zábavu na profesionální úrovni. Bublifuk doporučený profesionálním bublinářem a několikanásobným držitelem světových rekordů Matějem Kodešem, totiž umožňuje neuvěřitelné věci.

Neničí oblečení ani podlahu

Bublifuk se skládá ze speciální bublinové směsi (dodávané v objemu 1l nebo 5l) a tvořítka. Kapalná bublinová směs, produkt nejvyšší kvality vyráběný v souladu s bezpečnostními standardy hraček EN71, je zcela bezpečná a nezávadná. Maminky nejvíce oceňují, že nezanechává žádné skvrny na oblečení, ani neničí podlahu. Díky tomu můžete bublifuk používat nejen venku, ale i doma.

Vyberte si tvořítko

Ke speciální bublinové směsi si můžete vybrat z několika poloprofesionálních tvořítek na bubliny. Šňůrka, motýlek, brýle, úsměv a další. Každé z nich má své kouzlo a je určené na jiný druh a velikost bublin. Náš tip: Pokud chcete vykouzlit spoustu obřích bublin najednou, pořiďte si velkou šňůrku nebo multi pro.

    

Kouzelná rukavička děti nadchne

Co však děti nejvíce nadchne, to jsou hrátky s kouzelnou rukavičkou. Stačí ji jen navléknout na ruku a hra může začít. Pinkání, žonglování, a dokonce i chytání do ruky. Nevěříte? Podívejte se na instruktážní video.

Jak na to

Práce s bublifukem je velmi snadná. Tekutinu (jedná se o již hotovou směs, kterou nemusíte ředit, ani jinak upravovat) nalijete do čisté nádoby, například do plastové misky, kam pak namáčíte tvořítko. Tvořítko z kapaliny vyndáváte a tvoříte bubliny: buď máváním, anebo s využitím slabšího větru.

Užijte si skvělou zábavu

Objevte nový rozměr použití bublifuku a užívejte si se svými dětmi skvělou bublinovou zábavu. Vše potřebné nakoupíte v internetovém obchodě www.megabublina.cz, kde také můžete načerpat inspiraci ze světa bublin.

Tagy: megabublina.cz

Komentáře