Praktický on-line konfigurátor dětských náušniček

Vytvořte své holčičce náušničky!

Datum publikace: 18.05.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko

Hledáte náušničky pro svou dcerku nebo vnučku a ne a ne najít ty pravé? Vytvořte si je sami! Nemusíte kvůli tomu do zlatnické dílny ani do designérského studia, stačí jen využít výhod praktického online konfigurátoru.

Konfigurátor dětských náušniček
Dětské náušničky jsou prvním šperkem, který naše ratolesti dostanou, a který nosí po mnoho dlouhých let, často až do dospělosti. Na jejich výběru si proto dáváme hodně záležet. Většinou míváme o špercích pro děti svou vlastní představu, se kterou se vypravíme do zlatnictví, kde se ji snažíme naplnit. Ne vždy je to však snadné. Kde se nám líbí tvar a provedení, nemusí nás zaujmout barva kamínku, nebo nám nemusí vyhovovat způsob zapínání. Naštěstí konfigurátor dětských náušniček umožňuje vytvořit šperky pro děti dle individuálních požadavků. Dobrou zprávou je, že náušničky vyrobené dle Vašeho přání jsou za standartní ceny, potom už jen doopravdy záleží na tom co si představujete a co vyberete.

Konfigurátor dětských náušniček

Vlastní náušničky krok za krokem
Jak tento praktický nástroj funguje? Velmi jednoduše, k vytvoření šperku stačí provést jen pár on-line kroků. Nejprve si vyberete z více než 100 modelů náušnic – budou Vašemu děvčátku více slušet hvězdičky, srdíčka, pomněnky nebo jiné kytičky? Dáte přednost beruškám nebo motýlkům?

Poté začnete vzhled náušnice upravovat:

1) Zvolíte barvu kovu (bílého, růžové nebo žluté zlato)
2) Vyberete z pestré palety barvu kamene (zirkonu), která se Vám nejvíce líbí.
3) Zvolíte způsob zapínání (Přece jen pro několikaměsíční holčičku je vhodnější jiný druh zapínání než pro 12letou slečnu.)
4) Vyplníte objednávku a pak už nezbývá, než se těšit na dodávku!

Dětské naušničky dle vlastního přání

A pozor: Pokud budete potřebovat při výběru poradit, můžete využít poradenství online nebo bezplatnou linku 800 677 776.

Inspirace pro dvojčata
Náš tip: Pokud vybíráte dětské náušničky pro dvojčátka, můžete děvčátkům pořídit stejný model i tvar, ale odlišnou barvu zirkonu.

Dětské naušničky pro dvojčátka

Praktický on-line konfigurátor dětských náušniček najdete na www.cutie.cz, což jsou stránky nejen internetového klenotnictví, ale zároveň přímo výrobce s tradicí již od roku 1992. Díky tomu nebudete mít problém ani s následnými úpravami, čištěním šperků či případnou reklamací. Když tedy přijde čas na první šperk, víte, na koho se obrátit.

Přejeme Vám příjemný nákup a ať to Vaší slečně nebo slečnám pěkně sluší!

Tagy: dětské náušničky | konfigurátor dětských náušniček | vlastní náušničky

Čtěte na Rodičům

Komentáře