Vyzkoušejte Inteligentní termosky

Datum publikace: 24.06.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Zdraví a výživa | Maminky a tatínkové

Také stále hledáte vhodnou lahev na pití pro vaše dítě? Nebo i pro sebe? Vyzkoušejte novinku na českém trhu – inteligentní termosku. Už jste o ní slyšeli?

Proč inteligentní? Protože jen otevřete víčko a pijete! Jak jednoduché a rychlé. Žádné šroubování a nalévání nápojů do hrnku. Vhodné především pro děti a aktivní lidi, prostě pro všechny ty, co se chtějí rychle a jednoduše napít nápoje v teplotě, kterou si sami zvolí. V létě máte celý den studený nápoj na pláži nebo na kole, v zimě zase teplý. Navíc se s inteligentní termoskou zvládnete napít jednou rukou. Jsou k dostání v objemech 0,35 l a 0,5l.Bez toxinů
V první řadě je nutné říci, že inteligentní termosky jsou vyráběny v Německu, jsou stoprocentně bez toxinů a německý výrobce, který má téměř stoletou tradici, má samozřejmě veškeré příslušné certifikáty. Korpus inteligentní termosky je vyroben z nerezové potravinářské oceli, která je taky výjimečně odolná vůči nárazům a úderům. Pítko, které se skládá ze dvou částí, a víčko jsou vyrobené z plastu. Zavírací systém inteligentní termosky má výrobce patentovaný a inteligentní termoska díky němu stoprocentně těsní, což většina maminek ocení. Nemusí hlídat, zda termoska v batohu nebo tašce stojí, aby z ní náhodou něco nevyteklo.Jak termoska funguje?

Vakuový (isolační) obal inteligentní termosky se skládá ze dvou nerezových stěn oddělených dutinou, ve které je vakuum. Tímto je obsah termosky dokonale isolován od okolní teploty. Výrobce garantuje u inteligentních termosek uchování studených nápojů po dobu 12 hodin a teplých nápojů po dobu 24 hodin. Inteligentní termoska má opravdu vynikající izolační schopnosti a výrobce na ně poskytuje záruku 5 let. Je nutné v této souvislosti upozornit na to, že právě s ohledem na vynikající izolační schopnosti je nutné do inteligentní termosky lít nápoje v teplotě, v jaké je chcete pít, termoska udržuje svůj obsah téměř v konstantní teplotě po dobu několika hodin.Design

Nebudeme zastírat, že nejenom vysoká kvalita produktů, ale především i krásné designy mohou být lákadlem jak pro děti, tak i pro dospělé. Inteligentní termosky mají krásné designy, ze kterých si vybere určitě každý.

Údržba
Jak se inteligentní termosky čistí? Pítko inteligentní termosky se dá rozebrat na dvě části a spolu s víčkem je možné je umývat v myčce. Co se týká korpusu inteligentní termosky –  ty se v myčce mýt nesmějí – myjí se teplou vodou s trochou přípravku na mytí nádobí. Je možné taky použít kartáč s pěnovou hlavicí nebo případně odolné nečistoty je možné odstranit čistícími tabletami. Do termosky se vhodí jedna tableta, zalije se horkou vodou, nechá se 10-15 minut působit a nečistoty jsou pryč. Po umytí je nutné nádoby důkladně vypláchnout. Vnější strany korpusu se pouze otírají mokrým hadříkem. Neměly by se používat kovové kartáče nebo kartáče z tvrdého plastu ani žádné hrubé čisticí prostředky.

Co navíc
Vedle inteligentních termosek můžete také zakoupit další zajímavé produkty od firmy alfi Gmbh – termonádoby na jídlo, termokonvice, termohrnky nebo lahve na pití bez izolačních vlastností - více na www.inteligentni-termoska.cz.
 

Tagy: inteligentní termoska | termonádoby | termoska

Článek je vydán v rámci seriálu: Novinky na trhu

Komentáře