Zachraňme svět! Přibalte si na dovolenou zajímavou hru!

Datum publikace: 01.08.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Školáci | Hry a volný čas

Vyrážíte na rodinnou dovolenou? Pak nesmí ve Vašem cestovním zavazadle chybět rodinná hra. Máme pro Vás zajímavý tip na deskovou hru, která pobaví děti i dospělé. Nová strategická hra Zachraňme svět Vám nedovolí odejít od stolu, dokud nespasíte svět.

Táhněte za jeden provaz

Deskové hry jsou příjemným zdrojem rodinné zábavy. Zatímco klasické hry, jako je člověče nebo monopoly, podněcují především soutěživost a rivalitu, nová strategická hra Zachraňme svět podporuje v prvé řadě soudržnost rodiny. Jako rodina můžete táhnout za jeden provaz a společně hledat a najít řešení, jak zachránit naši planetu, která je ohrožena různými katastrofami, přírodními i těmi, které zavinili lidé.

Hra učí děti strategii

Díky hře získají děti širší povědomí o dění ve světě, o jeho geografickém členění a hrozících nebezpečích, která se naučí chápat v souvislostech. Hra je strategická a učí děti přemýšlet i taktizovat. Přestože se jedná o jednoduchou hru, hráči v ní mají velké strategické možnosti. Rodiče dostanou možnost dětem v průběhu hry mnohé vysvětlit. Narazíte společně na otázky, které by děti jinak nenapadly. Že máte strach, abyste své děti nestrašili? Nemusíte, na všechny katastrofy je nahlíženo s nadhledem a s cílem najít co nejlepší řešení.

Sami za sebe nebo v týmu

Hru můžete hrát dvěma způsoby, nejen jako záchranný tým, ale také sami za sebe, což je varianta, kterou ocení starší děti. V obou případech je o zábavu postaráno. Dramatické situace, napětí a zvraty Vás okamžitě vtáhnou do děje, a nepustí. Hru totiž budete hrát, dokud nespasíte svět. A jak se hra hodnotí? Body získanými za zásluhy při řešení.

Skvělou zábavu!

Strategickou hru Zachraňme svět koupíte v e-shopu www.jirasgames.com, kde najdete také podrobný popis včetně hracích pravidel. Pokud se chystáte na delší dovolenou, můžete si vybrat ještě některou z dalších her a hraček. Výběr je skutečně bohatý, a pokud si budete přát, vyrobí pro Vás hru na míru. Přejeme Vám pěknou dovolenou a skvělou zábavu!

http://www.jirasgames.com/hry-zachranme-svet

Tagy: jirasgames.com

Článek je vydán v rámci seriálu: Novinky na trhu

Komentáře