Zdravý zadeček pod stromeček!

Datum publikace: 30.10.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Zdraví a výživa

Také si lámete hlavu nad tím, co zabalíte svému miminku pod stromeček? Myslete na jeho zdraví a pohodlí a pořiďte mu kvalitní látkové pleny. Látkování je nejen zdravější, ale také levnější a ekologičtější. Poradíme Vám, kde nakoupíte vše pro zdravé přebalování za velice příznivé ceny nejen pro miminka, ale i pro batolata.

Proč látkové pleny

Většina maminek dává přednost jednorázovým plenkám především z toho důvodu, že se jedná o velice pohodlné řešení. Použitou papírovou plenu jednoduše vyhodí do popelnice a nemusí ji prát. Dalším argumentem ve prospěch jednorázových plen je cena. Jedna látková plena stojí mnohem více než celý balík běžných jednorázových plenek. Ale spočítali jste si někdy, jak je to doopravdy? Pokud ano, vyšlo Vám naopak, že látkování je ve finále levnější. A samozřejmě také ekologičtější, protože se při něm nehromadí odpad.
Ovšem největším přínosem látkových plen je zdraví a pohodlí miminka. Kvalitní látky jsou pro dětskou citlivou pokožku mnohem vhodnější než papírové pleny, protože jsou šetrnější k citlivé dětské pokožce a pomáhají snižovat riziko vzniku opruzenin.

Svrchní kalhotky lemované flísem

Co tedy pořídit miminku pro zdravé přebalování? Možností máte několik. Tradiční řešení představují nepromokavé svrchní kalhotky, do kterých se vkládají látkové či kalhotkové pleny. Svrchní kalhotky Petit Lulu mají navíc tu výhodu, že jsou olemované flísem, a tudíž miminko nikde netlačí. Další jejich předností je velice příznivá pořizovací cena.

Minimální pleny s titulem GRAND PRIX

Za úvahu rovněž stojí minimální pleny, které můžete pořídit jak samostatně, tak se savými jádry. To znamená, že pokud už vkládací plenky máte, nemusíte je kupovat a jediné, co koupíte, jsou krásně barevné kalhotky. Praktické minimální pleny Petit Lulu se pyšní nejen referencemi mnoha spokojených maminek, ale také čestným uznáním GRAND PRIX, které získaly na podzimním veletrhu FOR BABIES 2013.

Kalhotkové pleny rostou s dítětem

Velké oblibě maminek i jejich miminek se rovněž těší kalhotkové pleny, které lze díky patentkám umožňujícím průběžnou regulaci velikosti používat po celé přebalovací období dítěte. Jedná se o trojdílné sety skládající se z kalhotek, vkládací a flísové pleny, na které se nasazují svrchní nepromokavé kalhotky.

Rychloprdky učí na nočník

Že už Vaše miminko plenkám pomalu odrůstá a stává se z něho čilé batole? Přichází čas, začít s nácvikem na nočník. Populární rychloprdky - krásně barevné kalhoty s otevřeným sedem, si nemohou maminky vynachválit, protože nemusí dítě neustále svlékat a oblékat. Stačí jen dítě posadit na nočník a kalhoty se samy rozevřou. Vyberte si některý z krásných designů!

Set na dobrou noc

Na dlouhou dobrou noc to chce řešení, které zajistí miminku maximální pohodlí. Od toho je tu maxiplena, trojdílný přebalovací set obsahující maxi kalhotkovou plenku, dlouhou třívrstvou vkládací plenu na patentky a flísovou separační plenu. Komfortní extra savý materiál se postará o to, aby bylo děťátko celou noc jako v bavlnce.

  

Jednovelikostní a kompatibilní výrobky

Milé maminky, všechny druhy látkových plenek nakoupíte ve specializovaném e-shopu www.petitlulu.cz. Díky tomu, že se jedná buď o jednovelikostní, nebo o kompatibilní výrobky s ostatními, můžete ušetřit nemálo peněz. Ovšem v žádném případě na úkor zdraví a pohodlí Vašeho děťátka.

      

Aby Vám nic nechybělo

Než ale odešlete svou objednávku, nezapomeňte, že součástí sortimentu jsou také doplňky k plenkám – látkové ubrousky, přebalovací podložky,

    

aby Vám při péči o miminko nic nechybělo. Přejeme Vám příjemný nákup a ať jsou Vaše chvíle rodinného štěstí co nejkrásnější!

Tagy: látkové pleny | rychloprdky

Komentáře