Živé hračky udělají dětem největší radost

Datum publikace: 29.10.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas

Živé hračky mají děti ze všech nejraději. Pokud jste se nedali přemluvit k pořízení pejska, kočičky, nebo třeba morčete, a přesto chcete svou ratolest potěšit živou hračkou, poradíme Vám, jak na to. Vyberte si některou z hraček, která pomocí mobilního telefonu obživne.

Novinka na trhu hraček

Hračka, která obživne pomocí mobilního telefonu? Není to vtip? I kdepak. Na trh hraček právě přichází přelomová novinka – živá hračka Millaminis, která je mimochodem dílem české výroby. Jedná se o první hračku, která pomocí mobilního telefonu skutečně obživne. A jak takové oživování probíhá? Jednoduše. Mobil, do kterého si stáhnete aplikaci, namíříte na hračku a kouzlo nastane!

Pro děti od narození

Autíčka, zvířátka, domečky a další krásné hračky Millaminis ožívají na displeji telefonu s hudbou. A protože jsou vyrobené z bezpečného, zdravotně nezávadného certifikovaného a omyvatelného materiálu, mohou si s nimi hrát také úplně nejmenší děti, a to i ve vodě. Všechny hračky Millaminis obsahují mobilní aplikaci AUGMENTED REALITY, která s nimi spolupracuje, a díky ní tak můžete dětem oživit a rozhýbat celou sbírku hraček!

  

Spousta nových zážitků

Augmented Reality, to je nový způsob pohledu na svět, který přinese spoustu nevšedních zážitků celé Vaší rodině. Zde je ještě několik tipů na veselé hrátky. Tak třeba použijte kameru na svém mobilním zařízení a zkuste se na chvíli zaměřit na kteroukoliv hračku ze série Millaminis. Hračku můžete oživit i tak, že namíříte svůj mobil na stránky e-shopu www.hrackyhopik.cz. Na mobilu můžete oživit až tři hračky najednou.

  

Aplikace je zdarma

Aplikace pro mobilní zařízení je kompletně zdarma a můžete ji mít kdykoliv po ruce. Případnou instalaci na další zařízení provedete snadno. Stačí pomocí jakéhokoliv čtecího programu načíst QR kod z obalu Millaminis. Udělejte svým dětem radost nevšedním živým dárkem! Kamarádi z Friends on the Move™ se na Vás už těší!

  

Kde koupíte živé hračky

Do 15. 11. 2013 živé hračky koupíte pouze ve dvou e-shopech. Jedním z nich je právě www.hrackyhopik.cz, kde kromě hraček Millaminies najdete také další hračky pro nejmenší, autíčka pro nejmenší, pěnové stavebnice a mnoho dalšího. Nalistujte jeho stránky a začněte vybírat. Štědrý den se blíží!

Tagy: millaminis | živá hračka

Komentáře