Znáte samolepící štítky?

Datum publikace: 31.07.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas | Školní pomůcky

„Nesahat, to je moje!“ Tuto větu už nemusí Vaše děti donekonečna opakovat svým kamarádům nebo spolužákům. Šikovné štítky to řeknou za ně!

Stačí jen odlepit a nalepit a rychlé označení vlastnictví věci je hotové - díky vysoké odolnosti štítků na velmi dlouhou dobu. Skvělá věcička na tábor, do školy i školky, že?

Pratelné, mytelné i sušitelné

Oblečení, bačkory, holínky, psací a ostatní školní či neškolní potřeby, třeba i hračky nebo láhve na pití, to vše můžete označit štítky. Věci opatřené označovacími štítky Happy Label vyrobenými z vysoce kvalitního a odolného materiálu vydrží za každého počasí. Můžete je zcela bez obav mýt v myčce, prát v pračce (jak ukázaly výsledky nedávno prováděných testů na školních uniformách, štítky spolehlivě držely i po 100 praních), vložit do sušičky i mikrovlnné trouby. Žádný z těchto domácích pomocníků je nepoškodí. Extrémně odolné dětské štítky totiž jen tak něco nezničí, dokonce ani ostré drápky domácích mazlíčků.

Stylový design štítku Happy Label

Děti milují stylový design

A co design? Jednoduchý, moderní a stylový. Navíc díky pestré paletě složené z nejrůznějších tvarů (čtvercové, kulaté, obdélníkové, oválné), velikostí a barev lze vzhled štítku plně přizpůsobit označované věci. Podle věku dítěte si můžete vybrat ze tří kategorií, vedle klasických dětských štítků jsou tu také štítky pro nejmenší a nechybí ani štítky pro nejnáročnější „dětskou“ skupinu – pro teenagery. Vhodně zvolený štítek je nejen praktickým, ale zároveň estetickým doplňkem věci, za který se dítě nebude stydět, ale bude na něho naopak pyšné. Zejména předškoláci a malí školáci, kteří si v tomto věku důrazně vymezují vlastnictví svých věcí vůči okolí, označovací štítky milují.

Do školy, školky i na tábor. Označíte jimi vše.

Hurá, jedeme na tábor!

Právě nyní v létě jistě oceníte štítky na tábor, které dodají věcí malých táborníků stylový vzhled a hlavně je ochrání před možnou ztrátou či záměnou. Vyberte si nabídky z prázdninových motivů! Táborové, stejně jako ostatní, štítky, jsou k dostání v setech, takže jejich použitím vytvoříte i ze zdánlivě nesourodé hromady věcí stylovou sestavu. Stejně tak můžete po prázdninách označit hromadu věcí, které budou děti potřebovat do školy.

Věku a vkusu na míru

Pro nejmenší děti, které ještě neumí číst, jsou ideální štítky s pěknými obrázky přizpůsobenými jejich vkusu. Úplně jiný design samozřejmě vyžadují náctiletí. To autoři štítků moc dobře vědí, a proto vytvořili speciální cool design přímo pro ně, který vzhled jejich skateboardů, ipadů a dalších nezbytností rozhodně nezkazí.
Náš tip: Pokud sdílíte kancelář s kolegy, kteří Vám berou Vaše věci, hrnkem na kávu počínaje a sešívačkou konče, označte si své věci štítky také Vy.

Štítky pro více bezpečí

Nejde však jen o bezpečnost věcí, ale především o bezpečnost našich dětí. Zdravotní štítky, které decentním způsobem upozorňují na to, že trpí dítě diabetem, alergií na lepek nebo jiným zdravotním handicapem, mohou dětem často i zachránit život. Stejně jako reflexní samolepky, které se postarají o to, aby děti při přechodu silnice, při jízdě na kole i při hře byly dobře viditelné.  Označte jednoduše a stylově věci svých dětí a udělejte více také pro bezpečí dětí samotných.
Při první objednávce štítků v e-shopu www.happylabel.cz dokonce získáte slevu ve výši 10%!

logo Happy Label

Tagy: označovací štítky Happy Label | zdravotní štítky

Komentáře