Znáte sledovátko, postrach všech zlodějů?

Datum publikace: 14.02.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Hry a volný čas | Rodiče a děti

Nebe je modré, voda je mokrá a věci se ztrácí, u nás nejčastěji v důsledku krádeží. Nechcete se stresovat, že Vám zmizí jízdní kolo nebo lyže? Že přijdete o svůj notebook, kabelku či batoh? Stačí jedna malá věcička a zloději mají smůlu! Sledovátko vybavené alarmem, které Vám spolehlivě ohlídá všechna zavazadla a sportovní potřeby. A dokonce i auto.

Proti ztrátě a krádeži

Zejména při trávení našeho volného času, když si vyrazíme s rodinou na lyže nebo třeba na kole do přírody, nechceme řešit žádné nepříjemnosti včetně těch spojených s krádeží. Jenže bohužel ruce mnoha nepoctivců jsou nenechavé, takže bychom jen těžko hledali člověka, kterému by se v životě nic neztratilo. Pravda, někdy za ztrátu věcí může naše zapomnětlivost nebo roztržitost. Naštěstí proti oběma situacím se můžete pojistit. Nebojte, nebudeme Vás přesvědčovat, abyste uzavřeli nějakou drahou pojistku, ale představíme Vám jednu vychytávku. Unikátní věcičku, která dokáže účinně zamezit jak krádeži, tak ztrátě našich věcí. Sledovátko.

Secu4Bags spolupracuje s chytrymi telefony

Chytré, malé, praktické

Jedná se o malé praktické zařízení jménem Secu4Bags vybavené alarmem, které díky Bluetooth spolupracuje s chytrými telefony (sledovátko Secu4Bags je kompatibilní s většinou smartphonů a jejich on-line aplikačních marketů). V případě krádeže jste ihned zvukovým signálem informováni svým mobilním telefonem. A protože hlasitost alarmu lze nastavit až na 100 dB, můžete sledovátko využít také k ochraně zavazadel v zádveří stanu, když spíte. Navíc volitelnost chráněné zóny od 5 do 30 metrů umožňuje ochranu automobilu.

sledovatko Secu4Bags

Také sledovátko si zaslouží ochranu

Aby nedošlo k poškození sledovátka, je lepší jej uchovávat v neoprenovém pouzdru, které je možné ke sledovátku dokoupit. Výhodou tohoto obalu je, že v něm sledovátko není vidět. Zapínání na suchý zip zajišťuje snadné a rychlé otvírání i zavírání.

ochranne neoprenove pouzdro

A protože výrobce myslí na sportovce do posledního detailu, vybavil pouzdro páskem na provléknutí lyží, a ušil je tak, aby se vešlo i na kolo do kapsičky pod sedlo.

Chranit muzete i lyze nebo kolo

Nedejte zlodějům šanci

Milé maminky a tatínkové, nekažte si příjemné rodinné chvíle starostmi o své věci a pořiďte si malou šikovnou vychytávku, která nedá zlodějům šanci! Možná si s ním užijete i trochu zábavy, třeba když nastane situace, kdy akční tatínek přistihne zloděje při činu před očima celé rodiny. A ještě jedna dobrá zpráva nakonec. Při zadání hesla RODICUM, dostanete slevu v obchodech www.sledovatka.cz a www.promaledobrodruhy.cz slevu 20% z MOC ceny (vztahuje se pouze na nezlevněné zboží, slevy nelze kombinovat). Akce platí do 31. 3. 2014. Náš tip: Obchod pro malé dobrodruhy rovněž stojí za návštěvu, neboť v něm najdete sportovní potřeby, oblečení, batohy a další vybavení pro volný čas.

Tagy: bezpečnostní zařízení | ochranné zařízení | Sledovátka

Komentáře