Zůstaňte šmrncovní maminkou

Datum publikace: 24.07.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Těhotenství | Maminky a tatínkové | Krásná maminka

Ženské tělo se po porodu neustále mění, tyto změny přispívají k dobrému průběhu těhotenství, růstu a vývoji plodu později také přípravě na kojení. Vlivem ženských pohlavních hormonů se prsy během těhotenství nalévají a mnohokrát se během celého procesu kojení změní.

Kojení se stává pro dítě zcela nenahraditelnou výživou. Jde o nejlepší start dítěte do života. Pro maminku se stává kojení nedílnou součástí při navazování prvních pocitů blízkosti se svým miminkem. Při samotném těšení se na přírůstek do rodiny proto nezapomeňte na vaše pohodlí při kojení a včas si pořiďte funkční a účelnou kojící podprsenku.

 

Při výběru kojící podprsenky se nebojte být náročná. Kojící podprsenka nemusí být jen nepříjemnou vzpomínkou na první zkušenosti s kojením. Správná kojící podprsenka by měla dobře padnout na obvod, při nákupu podprsenky byste neměla zapomínat na to, že se vám prsy zvětší a tak podprsenku nekupujte příliš těsnou v oblasti košíčků. Ani majitelky obdařenějšího poprsí se nemusí bát nákupu kojící podprsenky, ochotně vám poradí např. v prodejně spodního prádla Dolly na Letné. Velký výběr také naleznete na www.Dolly.cz. Hlavním znakem dobře propracované kojící podprsenky jsou pružné a hladké odepínací košíčky, široká ramínka a luxusní pocit majitelky při jejím nošení.

Svůdná a nápaditá kojící podprsenka Freya
Historie této značky spodního prádla se píše již od roku 1920, kdy byla založena rodinná firma Eveden, pod kterou dnes spadá právě i Freya. Eveden je Britská společnost s téměř stoletou tradicí v oblasti designu a výroby spodního prádla.

 

Freya vyrábí spodní prádlo od velikosti košíčku B, až do velikosti K. Snaží se vám tedy nabídnout co největší škálu velikostí, aby i ženy s větším poprsím měly správně padnoucí podprsenku, ve které se budou cítit pohodlně a přitažlivě. Podprsenka je vyrobena z velmi příjemného, měkkého materiálu, který je vhodný i pro citlivá a od kojení podrážděná prsa. Samozřejmostí jsou optimálně široká ramínka. Kojící podprsenky Freya jsou v prodeji v několika provedeních od klasických bílých, černých či tělových kousků po nápadité a šmrncovní zvířecí motivy či něžnou a přitažlivou kojící podprsenku v růžovém.


 

I kojící podprsenka může být sexy
Spodní prádlo Marie Jo se již od počátku vyznačovalo použitím kvalitních materiálů a vkusným snoubením barev a vzorů. Dnes mají výrobky Marie Jo pověst velmi kvalitního a luxusního spodního prádla, které udává módní trendy.

Kojící podprsenka Marie Jo L'Aventure Tom. Nová kojící podprsenka z řady Marie Jo L'Aventure je vyrobena z velmi příjemného materiálu. Jako každá kojící podprsenka má odepínací vrchní část košíčku pro snadné kojení. Navíc při jejím nošení pouhý pozorovatel nepozná rozdíl od běžné dobře padnoucí podprsenky. Podprsenka působí velice luxusním dojmem její největší výhodou je, že se v ní budete připadat velice přirozeně.
 


Kojící podprsenky, ve kterých si budete připadat nejen matkou, ale i ženou najdete v obchůdku Dolly na Letné či na adrese www.dolly.cz.

 

Tagy: kojenecké podprsenky | kojení | podprsenky

Komentáře