Zvířátkové zavinovačky hřejí jako skutečný kožíšek

Datum publikace: 04.12.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole

Také Vám miminka připadají tak trošku jako roztomilá zvířátka, třeba jako malí medvídci? Pořiďte tomu svému zavinovačku s kapucí v atraktivním designu některého ze skutečných zvířátek! V krásně hebkém a měkkém fleesovém materiálu bude Vaše děťátko pěkně v teplíčku a pohodě.

Miminka v teplíčku

Lidé toho mohou ostatním savcům spoustu závidět. Lepší zrak, dokonalejší sluch a také huňatou srst, která je v zimě krásně hřeje. Nás místo ní musí zahřát péřové bundy a kožichy. Co ale pořídit miminkům, která potřebují být v teplíčku ze všech nejvíce? Přeci zvířátkové fleesové zavinovačky.

Hřejivé a příjemné na dotyk

Zvířátkové zavinovačky vyrobené z 100% polyesterového fleesu se spolehlivě postarají o to, aby nebyla miminkům zima, i když s nimi vyrazíte na kočárkovou procházku zasněženou krajinou. Díky výplni z kvalitního antialergického dutého vlákna (vnitřní příjemný měkký materiál je fleece s vlasem) jsou zavinovačky nejen hřejivé, ale také velice příjemné na dotyk.

Do kočárku i do postýlky

Velkorysé rozměry 85 x 85 cm předurčují zavinovačky k použití nejen v kočárcích, ale také v postýlkách. Když miminko vyroste, můžete zavinovačku rozvinout, a nechat mu ji v postýlce jako deku. Co vedle funkčnosti a krásného designu rovněž oceníte, to je možnost praní na 40°C.

Aby maminkám nemrzly ruce

Aby si zimní procházku užily také maminky, neměla by jim být zima na ruce. O to se postará zateplení rukojetí Babyrenka, praktický doplněk, do kterého se vejde i ruční brzda na kočárek, a který využijete nejen za zimních mrazů, ale také během chladnějšího jara či podzimu. Podobně jako u rukavic máte na výběr z více velikostí a samozřejmě také provedení.
Náš tip: Slaďte design zavinovačky s designem zateplení rukojeti.

Poctivá česká výroba

Obojí, zvířátkové zavinovačky i zateplení rukojeti, jsou dílem poctivé české výroby. Objednat si je můžete na stránkách e-shopu www.babyrenka.cz. Přejeme Vám, ať jsou Vaše procházky s miminkem co nejkrásnější. Nejen v zimě.

Tagy: zateplení rukojetí | zavinovačky

Komentáře