Maminky, hola, školka a škola volá!

Datum publikace: 08.09.2014

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas | Oblečení pro děti

Tepláky, ponožky, punčocháče a trička, to jsou kousky oblečení, které budou Vaše děti školkou i školou povinné co nevidět potřebovat. Pokud nechcete zažít podzimní stres a shon, s rychlým a pohodovým nákupem oblečení Vám pomůže malý bílý slon.

Dětem českou kvalitu

Ano, Bílé slůně je totiž internetový obchod, ve kterém najdete bohatý výběr hezkého českého oblečení pro předškoláky i školáky. Kvalita dětského oblečení od českých výrobců se nedá v žádném případě srovnat s oděvy vyrobenými v Číně, které obvykle po dvou třech vypráních ztratí barvu a co děti mrzí nejvíce, tak i obrázky. O zdraví dětí a vlivu nekvalitních materiálů na jejich citlivou pokožku ani nemluvě.

Bez tepláků ani ránu

Tepláků není nikdy dost, zejména pokud jde o předškoláky. Vyberte svým malým nezbedům kalhoty v některé z krásných barev! Slůně má v nabídce pěkně pestrou teplákovou paletu. Pokud Vám děti přes prázdniny vyrostly také z mikiny, pořiďte jim rovnou celou soupravu. Díky spojení pěkného designu a komfortu nošení se teplákovka stane jejich nejoblíbenějším outfitem. Holčičky potěší, když jim koupíte módní legíny.
Náš tip: Barevné legíny s nohavicemi do zvonu zdobené obrázkem.

Barevné legíny s obrázky na nohavicích

Punčošky a ponožky, které nekoušou

Když už jsme u malých parádnic, nesmíme zapomenout na punčošky. Bambusové punčocháče, stejně jako ty s vysokým obsahem bavlny mají kromě pěkného vzhledu ještě jednu velkou výhodu, a to, že nekoušou. Stejně jako kvalitní bavlněné a bambusové ponožky nebo podkolenky. Termopunčocháče se budou hodit také klukům, až začnou teploty padat pod bod mrazu.

Kupte dětem pěkné punčocháče, které nekoušou

Obrázková trička děti milují

Nezáleží na tom, zda má dlouhý nebo krátký rukáv, pro děti je ze všeho nejdůležitější obrázek. Ovšem pozor, než dítěti tričko s obrázkem, který se Vám líbí, koupíte, raději se zeptejte, zda se líbí také jemu. Stejně tak konzultujte barvu. Byla by přeci velká škoda, kdyby tak pěkné tričko malý nezbeda někde zašantročil, protože si nepřál autíčko, ale fotbalový míč, protože už je přeci velký.

Obrázková trička mají děti nejraději

Nakupujte doma a v pohodě

Tímto samozřejmě nabídka Bílého slůněte nekončí. Mikiny, šaty, sukýnky, roláky a další oblečení pro své děti můžete nakoupit z pohodlí domova a ušetřit tak nejen cenný čas a peníze, ale především také nervy. Všichni dobře víme, že nakupovat oblečení s dětmi je často zkouškou trpělivosti. Tak nezapomeňte, internetová adresa pro Váš pohodlný nákup je www.bileslune.cz. Přejeme Vašim dětem hodně školních i školkových úspěchů!

Tagy: oblečení pro děti | obrázková trička | tepláčky | teplákové soupravy pro děti | termopunčocháče

Komentáře