Zapojte děti do práce!

Datum publikace: 09.06.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Hry a volný čas | Rodiče a děti | Jak zabavit děti doma | Oblečení pro děti

Máte doma malé pomocníky, kteří se, když Vás vidí v plném nasazení při práci na zahradě nebo v dílně, chtějí také zapojit? Tak je zapojte, kdo pomáhá, nezlobí! A nezapomeňte svým malým pomocníkům pořídit vhodné oblečení a obutí.

Montérky jako táta
Práce v dílně a na zahradě vyžaduje pohodlné, a zároveň odolné oblečení. Oba tyto nároky dokážou spolehlivě splnit montérky, pracovní kalhoty, které se těší největší oblibě kutilů a zahrádkářů. Pokud chcete, aby si Vaše děti společné chvíle, kdy Vám pomáhají, ještě více užily, pořiďte jim dětské montérky. Budou si připadat důležité a užívat si skvělý pocit, že je vnímáte jako rovnocenné parťáky.

Montérky a pracovní kalhoty pro děti

V teple a pohodě
Ne každý den je v našich zeměpisných šířkách příjemně teplý. Funkční prádlo je proto nepostradatelnou součástí každého (nejen) pracovního šatníku. Spodky a trička z neobyčejně příjemného materiálu, který zároveň dokáže účinně odvádět vlhko, zajistí, aby Vám děti mohly pomáhat i při nepřízni počasí bez rizika nachlazení.

Holínky nesmí chybět
Holínky děti milují. Může se v nich chodit po mokrém trávníku či louce, je v nich dovoleno šlapat do louží a také se v nich může vyrazit na netradiční výlet potokem. Odměňte své děti za jejich pomoc krásnými holínkami. Vybrat si můžete z několika pěkných designů pro holky i pro kluky.
Náš tip: Dětské zateplené vycházkové holinky demar STORMIC LUX PRINT s vyjímatelnou vložkou, kterou lze prát při teplotách do 40°C. Holiny lze samozřejmě používat i bez vložky!

Dětské zateplené holinky demar STORMIC LUX PRINT s vyjímatelnou vložkou

A po práci legraci!
Po práci si zasloužíte legraci, celá rodina. V pracovní výstroji na zahradu a do dílny se mohou děti vydat rovnou do lesa. Holínky, to je to pravé obutí nejen na zahradu nebo do potoka, ale také na prošlapávání cesty mezi maliníky při sbírání sladkých červených plodů. Neméně praktická jsou bavlněná trička s obsahem elastanu, která využijete také při cyklistice a dalších sportech. Vlastnosti pevné a komfortní obuvi Prestige ocení Vaše děti také v roli malých turistů.

dětská obuv Prestige

Kvalitní pracovní oblečení a obutí pro děti i dospělé nakoupíte na www.brudra.cz. Vyberte si z katalogu vše potřebné co nejdříve! Sezóna už je v plném proudu.

Tagy: funkční prádlo | kvalitní pracovní oblečení pro děti i dospělé

Komentáře