Oblékání v těhotenství: Praktické doplňky

Datum publikace: 14.05.2012

Kategorie: Oblékaní v těhotenství

Součástí těhotenské módy jsou samozřejmě také doplňky. V tomto dílu našeho seriálu jsme se zaměřili právě na doplňky, které jsou nejen slušivé, ale také velmi praktické. 

Mateřské podpůrné pásy
Mateřské podpůrné pásy vyrobené z příjemného elastického materiálu, nejčastěji z kombinace bavlny a elastanu, mají mnoho funkcí. Pokud jde o náš vzhled, jejich nošení opticky zmenšují bříško a vzbuzují dojem štíhlejší postavy.

Doplněk také k běžnému oblečení
Mateřské pásy jsou ideálním doplňkem k běžnému „netěhotenskému“ outfitu, neboť vyplňují mezeru, která vzniká mezi bokovými džínsy a tričkem. Díky tomu jsou ledviny chráněny před chladem. Pásy pro maminky jsou navrženy tak, aby pomáhaly předcházet bolestem páteře, a zároveň snižovaly tlak na močový měchýř.  

Myslete dopředu: mateřské kabelky
Pokud chcete svůj těhotenský outfit doplnit stylovou kabelkou, myslete dopředu, a pořiďte si stylovou mateřskou kabelku.

Potřeby pro maminku i pro miminko
Mateřská kabelka zvenčí vypadá jako elegantní taška, ovšem uvnitř je velice prostorná a přehledně členěná tak, aby se Vám tam vešly všechny potřeby jak pro Vás, tak i pro miminko. Zvířecí motivy jsou stále trendy, tak proč si nepořídit mateřskou kabelku třeba s motivem zebry?   

Foto: Motherhood.com, Tummywear.org, Bellablumaternity.com 

Přečtěte si také

Tagy: oblékání v těhotenství: praktické doplňky

Komentáře