Jak se připravit na mateřství a příchod miminka

Datum publikace: 27.11.2015

Kategorie: První rok miminka | Těhotenství | Miminko | Zajímavosti ze světa těhulek | Péče o miminko

Čekáte miminko a brzy se už stanete skutečnou rodinou! Vaše radost jistě nezná mezí. Můžete si snít svůj sen o miminku, které je zatím maličkým uzlíčkem ve vašem bříšku. Ještě nemá ani pohlaví, ale Vy – maminka se už těšíte, až si miminko přinesete domů. Teď Váš čas zaplňují myšlenky, co všechno pro své miminko přichystat, abyste mu připravily krásný domov.

Dokud je miminko ve Vašem bříšku, jde všechno ještě hladce. Miminko není náročné, nic nepotřebuje … až se jednou objeví, bude vyžadovat Vaše plné nasazení. Máte tedy jedinečnou možnost nyní vše připravit. Pokojíček, nebo útulný koutek pro miminko, základní výbavičku, kojenecké potřeby. To vše vyžaduje trochu času. Co všechno bude potřeba?

Sady povlečení Motherhood

Při výběru výbavičky myslete zejména na pohodlí miminka a přírodní materiály. Výbavička Motherhood byla vytvořena a odzkoušena maminkou na vlastních dětech, proto jsou výrobky této značky praktické a bezpečné. A přesto nejsou vůbec fádní. Motherhood se vyznačuje svým originálním designem – jemnými dětskými prvky nebo elegantními vzory.

V základní výbavičce kromě klasických zavinovaček nechybí novorozenecká zavinovačka, která byla navržena pro pevné zavinutí, aby zajistila miminku klidný spánek. Poskytuje miminku pocit bezpečí, které znalo z maminčina bříška. Stejně dobře poslouží miminku od 3 měsíců také spací pytel. Miminko bude cítit teplý pelíšek, nebude se odkopávat a díky navrženému střihu můžete snadno vyměnit plenu, aniž by bylo potřeba miminko probouzet.

Motherhood

Ke krásnému snění přispějí sladěné sady povlečení do postýlky a polohovací polštářek. Nejen do kočárku se budou hodit teplé dečky Motherhood, které jsou ušity z bavlny, jsou proto bezpečné k citlivé pokožce miminka a zároveň se vyjímají elegantním designem.

Při koupání maminky ocení velké osušky, které zabalí celé tělíčko, nebo také mušelínové pleny pro první koupání. Zařizování nejkrásnějšího místečka pro Vaše miminko může být vyčerpávající. Není však nic tak důležitého, abyste se jako budoucí maminka cítila v pohodě.

Těhotenský polštář

Pokud Vás budou trápit bolesti zad, můžete je zmírnit spaním ve správné pozici. Pro budoucí maminky je proto vhodné srovnat tělo a hlavu do roviny, aby nedocházelo ke zbytečnému napětí svalstva a bolesti kloubů. Ideálně k tomu poslouží Těhotenské polštáře. Těhotenský polštář Motherhood ve tvaru písmene C Vám poskytne maximální úlevu a komfort. Je navržen jako opora hlavy, bříška i páteře současně. Udržuje maminku v nejlepší pozici na levém boku, která je nejvhodnější pro miminko. Díky těhotenskému polštáři Motherhood páteř zůstává ve správné pozici, uleví se Vašim zádům a dopřeje Vám pocit uvolnění a pohodlí při spánku a relaxaci.

Motherhood Vás provází od těhotenství po mateřství. www.motherhood.cz.

Tagy: polštáře motherhood | těhotenské polštáře | těhotenský polštář

Čtěte na Rodičům

Komentáře