Mini šatník od porodnice až do školky

Datum publikace: 27.05.2014

Kategorie: Miminko | Batole | Předškoláci | Péče o miminko | Oblečení pro děti

Každá maminka s námi jistě bude souhlasit v tom, že s oblékáním nejmenších členů rodiny je spojeno jedno velké dilema. Na jednu stranu chceme pro své děti to nejlepší, ovšem na druhou stranu nechceme příliš mnoho utrácet, protože malé děti rychle rostou, takže žádné oblečení příliš dlouho neužijí. Co s tím? Přeci nakupovat krásné a kvalitní oblečení za super ceny!

Výbavička do porodnice

Pojďme začít úplně od začátku, a to od samotného narození miminka, kdy potřebujeme první oblečení, které velikostně připomíná spíše oblečky pro panenku. Novorozenec očekává, že mu koupíte kojenecké body, košilky, dupačky, kabátek a čepičku. (V chladnějším období pak ještě fusak, teplejší čepičku a rukavičky.) Pokud pořizujete kompletní výbavičku, vyplatí se koupit rovnou celou soupravu. Kojenecké soupravy do porodnice jsou velmi praktické a hlavně designově sladěné, takže miminkům neobyčejně sluší. Kojenecké soupravy proto také patří mezi oblíbené dárky pro novopečené maminky. Důležitý není pouze vzhled, ale i materiálová kvalita. Kojenci by měli mít na sobě pouze 100% čistou bavlnu nebo jiný přírodní materiál a každé oblečení je třeba před použitím vyprat.

kojenecké soupravy

Mimi potřebuje mini!

Jak miminko poroste, bude potřebovat další oblečení. Zejména body, dupačky, polodupačky, punčošky, ponožky, tepláčky, bryndáčky, pyžamka, atd. Na noc jsou velmi praktické i kojenecké overaly. V šatníku holčičího miminka by navíc neměly chybět šatičky nebo sukýnka. Letní šatičky můžete koupit klidně o několik velikostí větší, první rok bude mít holčičí miminko větší délku, druhý kratší. Pokud váháte s výběrem velikosti u ostatního oblečení, vždy je lepší vzít spíše větší, vždyť miminka rostou jako z vody, za první rok života povyrostou o desítky centimetrů.

Oblečky pro batole

Tímto se dostáváme k batolatům. Batolata jsou zvídaví tvorové, kteří detailně prozkoumávají svět kolem sebe, a také se učí samostatně jíst, takže jejich spotřeba především bodýček a triček je obrovská. Pokud nemáte v rezervě oblečení po dětech od své sestry nebo kamarádky, můžete své zásoby doplnit bez výčitek v dětském second handu. Internetový obchod s dětskou módou z druhé ruky www.minisatnik.cz má velký výběr pěkného zboží a skvělé ceny. Navíc můžete využít zajímavých procentních slev, akcí na dopravu zdarma, nebo se zúčastnit soutěží o ceny, velice oblíbená je o celý nákup zcela zadarmo.

ZIP ZAP

Kde děti obléknete od čepičky po bačkůrky

Jestliže chcete vše z první ruky, ovšem také za dobrou cenu, pak vřele doporučujeme e-shop www.kojeneckeobleceni.cz, kde pěkně obléknete nejen novorozence, kojence či malá batolata, ale i větší děti. Výhodný nákup dětského oblečení,  veškeré zboží je vždy skladem, nečekáte jako v jiných e-shopech, objednávky odesílají okamžitě.  Nízké ceny a kvalita zboží jsou zde naprostou samozřejmostí. Krásné a kvalitní oblečení nemusí být vůbec drahé! Přejeme Vám příjemný nákup a ať to Vašim drobečkům sluší!

Tagy: dětský second hand | kojenecké soupravy | oblečení pro děti

Komentáře