Pořiďte miminku kolébku!

Datum publikace: 04.03.2016

Kategorie: První rok miminka | Miminko | Péče o miminko

Přispějete tím k větší spokojenosti, a zároveň k podpoře přirozeného vývoje Vašeho nového člena rodiny. Jakou kolébku vybrat? Přeci kvalitní od českého výrobce! Že nevíte, jaký zvolit design? Nechte se inspirovat našimi tipy.

Pro větší spokojenost

Kolébka je pro miminko bezpečným útočištěm, kde se v obklopení měkkých látek cítí neobyčejně spokojeně. Je tomu tak proto, že teplo a přirozená poloha v klubíčku ve spojení s houpáním mu velmi připomíná období, kdy bylo ukryto v maminčině bříšku. Houpání miminko příjemně uklidňuje a uspává, usnadňuje mu adaptaci na náš svět a podporuje jeho přirozený vývoj. Kolébka má proto v rodinném bydlení již od nepaměti své nezastupitelné místo. Současní rodiče, kteří vybírají kolébku, mají tu výhodu, že si mohou vybrat z mnoha různých designů.

Kolébky mnoha tváří

Kolébky pro miminka mohou být tradiční, s moderním nádechem či v tolik populárním retro stylu. Mohou být s kolečky i bez a pyšnit se odstínem přírodního dřeva, ale i bílým či jinak barevným nátěrem. Vedle designu je samozřejmě důležitá kvalita. Na zakázku zhotovené kolébky z dílny českého výrobce jsou její zárukou. Proto jsme čerpali inspiraci právě na stránkách prodejce s atestovanými zdravotními výrobky. aSnilek nabízí několik odlišných programů zakázkové výroby a dokážou tak zajistit každému miminku kolébku téměř na míru.

Pořiďte si třeba kolébku na míru

Bílá rozjasní interiér

Bílé kolébky se v poslední době těší rostoucí oblibě díky svému nadčasovému vzhledu a schopnosti naplnit interiér lehkostí a světelným optimismem. Chcete mít veselé miminko? Jděte do bílé!

Nápady pro kreativce

Že Vám samotná bílá přijde příliš strohá? Oživte ji samolepicí dekorací s libovolným motivem či vlastní kresbou! Vytvoříte tak naprosto unikátní kousek nábytku, který nikdo nemá, a který se může stát rodinným pokladem.

Buďte kreativní

Krása přírodního dřeva

Kdo dává přednost kráse přírodního dřeva, nechť se rozhodne, zda pořídí miminku kolébku z buku, dubu či borovice. A také s jakým stylem zvolený druh dřeviny spojí, jestli se vydá ve stopách osvědčené klasiky, nebo rafinované moderny. 

Kolečka pro včeličky

Patříte mezi pilné včeličky, které na mateřské pracují z domova? Pokud ano, doporučujeme Vám zvolit kolébku s kolečky. Svého drobečka si můžete kdykoli přivézt do své pracovny, ložnice či kuchyně a v případě potřeby pohoupat.

Praktická kolečka se budou hodit

Kam pro více inspirace

Více inspirace načerpáte na stránkách obchodu www.asnilek-shop.cz. A pozor, pokud si necháte vyrobit tento půvabný kousek nábytku od aSnilka, dostanete k němu v ceně nejen matraci, ale i dárek dle vlastního výběru. Tak příjemný nákup a ať Vám miminko pěkně spinká! 

Náš tip: Pro podporu pocitu bezpečí a zdárného vývoje miminka doporučujeme používat polohovací pomůcky, které rovněž přispívají ke kvalitnějšímu spánku.

Tagy: aSnilek | dětská kolébka | kolébka pro miminko | kvalitní kolébka

Čtěte na Rodičům

Komentáře