Pro pohodlí při spánku, kojení i relaxování

Datum publikace: 29.09.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Péče o miminko

Při sestavování seznamu, co budete potřebovat  v průběhu těhotenství a během péče o malé miminko, se hlavně poptejte zkušenějších kamarádek. Jen tak nenakoupíte plno zbytečností.

Jakmile žena poprvé otěhotní, začne zpravidla řešit, co vše bude pro sebe i své maličké potřebovat. Většinou pak s odstupem času uzná, kolik nakoupila zbytečností, o kterých ji prodejci přesvědčili, že jsou nezbytností. Mezi velice praktickou pomůcku, za kterou bude maminka vděčná každý den v průběhu těhotenství i kojení, rozhodně patří kojicí polštář, což může potvrdit každá žena, která ho používala.

Polštář ve tvaru velké podkovy totiž není určen jen na kojení. Využijete ho skvěle už v těhotenství pro pohodlné spaní s rostoucím bříškem. Mimo kojení v něm pak může miminko spokojeně odpočívat, později ho využijete jako bariéru, až bude miminko trénovat pohyb.

Veliký výběr kojicích a těhotenských polštářů, ale třeba i relaxačních pelíšků pro miminko a mnoha dalších věcí pro odpočinek najdete u českého výrobce Matýsek. Veškeré výrobky jsou z  materiálů atestovaných Textilním zkušebním ústavem pro děti do 3 let. Díky důkladné kontrole každého výrobku je navíc společnost Matýsek držitelem známky Česká a zaručená kvalita.

Pohodlnější kojení pro vás i děťátko

Nejoblíbenějším produktem Matýsek je kojicí polštář MAXI. Jednobarevné, puntíkaté, s veselými žirafkami, hvězdičkami, kytičkami nebo dokonce roztomilými strašidýlkami – výběr je opravdu široký.  Relaxační, těhotenský a kojicí polštář Matýsek kromě zajištění pohodlí při spánku, kojení či odpočinku také pomůže od unavených a bolavých zad a při bolestech kyčlí a kloubů. Kojicí polštář s výplní s kuličkami nebo dutým vláknem je ideální pro všechny, kteří spí rádi na boku. Kromě MAXI velikosti, vhodné i pro kojení dvojčat, lze polštář zakoupit ve velikosti Standard anebo v Mini verzi, která je ideální na cestování, takže se své oblíbené polohy při kojení nemusíte vzdávat ani na cestách.

Kojící polštář, pro klidné kojení

V pelíšku je hned po mámině náruči nejlépe

Máte nespavé miminko? Možná, že mu nevyhovuje prostředí postýlky. Zkuste ho uložit do pelíšku Matýsek. Miminko je v něm v útulném bezpečí v postýlce, v ohrádce, zkrátka kdekoliv. Díky pelíšku, můžete mít miminko bezpečně kdekoliv ve své blízkosti. Už to miminko uklidní, stejně tak jako měkké prostředí. Pelíšek pomáhá ke zklidnění i hyperaktivních dětí. Jeho výhodou je snímatelný prací potah. Abyste mohli využívat pelíšek opravdu neustále a nečekat, až potah uschne, lze dokoupit i náhradní potah. 

Pelíšek pro miminko

Tulení pro malé i velké

Při hraní s dětmi na zemi nebo třeba při povalování se u televize, pokud se rodičům malých dětí náhodou tato činnost poštěstí, se bude hodit tulící polštář. Ocení ho dospělí, senioři, děti, a to dokonce i ty pubertální, které díky němu získají pohodlnější pozici třeba při surfování na internetu.

Až budete promýšlet, co by se vám na období těhotenství a kojení hodilo, uvědomte si, že tato doba je poměrně krátká, a volte proto hlavně takové produkty, které najdou své využití i později.

Tulící polštář pro malé i velké

 

 

Tagy: kojení | Kojící polštář | pelíšek pro miminko

Čtěte na Rodičům

Komentáře