Výbava pro miminko musí být kvalitní a praktická

Datum publikace: 25.05.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Péče o miminko

Když přivedeme dítě na svět, snažíme se, aby již do začátku mělo vše, co ke spokojenosti potřebuje. Některé věci ulehčují život nejen miminku, ale především nám rodičům. Proto bychom měli vsadit na ověřené a důvěryhodné výrobky.

To, že rodiče bezpodmínečně milují své děti a myslí na to, aby byly zahrnuty láskou, je téměř pro každého samozřejmé. Důležité je ale i bezpečné a pohodlné prostředí, a právě touto myšlenkou se řídili jedni rodiče, kteří téměř před 40 lety přišli s myšlenkou založit Mamas&Papas. Od potřeb a produktů pro děti očekáváme originalitu, kvalitu a důvěryhodnost a přesně to můžeme od této značky, kterou v ČR zastupuje firma Happy Babies, očekávat.

Armadilo Flip XT Liberty

Ten správný kočárek

Jednou z hlavních součástí výbavy pro miminko je správně zvolený kočárek. S kočárky z řady Armadillo neuděláte nikdy chybu. Jeho největší výhodou je snadná ovladatelnost, nízká váha, skvělá skladnost a odpružená kolečka. Velmi podstatná je také dobrá stabilita. Kočárky Armadillo mají dostatečně dlouhou stříšku a hlubokou a prostornou korbičku, kterou můžete střídat se sedákem, případně pomocí adaptérů připevnit autosedačku.

Jistě vás potěší také velký výběr barev, včetně limitovaných edic, jako jsou Liberty a Donna Wilson 3 Bears.

Mojžíšův koš

Co je Mojžíšův koš?

Jedna z nejlepších věcí pro novorozence je právě Mojžíšův koš. Je to vlastně proutěný koš, ve kterém je měkoučká a kvalitní vystýlka a miminku slouží jako bezpečná a pohodlná postýlka nebo místo k odpočinku. Můžete ho velmi lehce přemisťovat a je opatřen praktickou stříškou. Právě koš od Mamas&Papas překoná vaše očekávání.

Na e-shopu www.happybabies.cz najdete ale i další výbavu pro pohodlí vašeho miminka. Zavinovačky, vystýlky do postýlky, peřinky, spací pytle, kapsáře na plenky, nebo deky.

Millie

Nezapomínejte na zábavu

Kromě praktických věcí nesmíme zapomínat ani na zábavu. Děti rády objevují, rozvíjejí kreativitu a pátrají po zajímavých předmětech. My rodiče bychom jim měli být nápomocni a podporovat jejich zdravý vývoj a zájem. Hraček není nikdy dost, když přestane bavit jedna, měla by tu být další, neokoukaná. Hračky do postýlky, na mazlení, do auta na cesty nebo k zavěšení na kočárek. Mamas&Papas nikdy nezapomínají na hračky, které budou vaše děti bavit i rozvíjet.

Spolehněte se na kvalitu a pozitivní ohlasy rodičů. Zvolte stylovou značku Mamas&Papas.

Tagy: kočárek | Mamas&Papas | Mojžíšův koš | výbava pro miminko

Čtěte na Rodičům

Komentáře