Dětské hřiště Jungle Gym

Datum publikace: 18.07.2013

Kategorie: Předškoláci | Hry a volný čas

I dětské hřiště může být rostoucí. Rostoucí židle, stoly či postele mají tu výhodu, že rostou spolu s dětmi, není tedy třeba dokupovat nový nábytek. Napadlo Vás někdy, že rostoucí může být i dětské hřiště? Výrobce dřevěných hracích sestav Jungle Gym umožňuje průběžné přizpůsobování hřiště věku a dovednostem dítěte. Bohatý sortiment příslušenství se navíc postará o to, aby se Vaše ratolesti nezačaly na hřišti nudit.

Oblíbené variabilní sestavy
Dětské hřiště představuje pohodlné a bezpečné řešení, jak umožnit dětem, aby se dosyta vydováděly na čerstvém vzduchu. Mají ho stále k dispozici a Vy je zase máte pěkně pod dohledem. Jenže je tu jeden háček. Většina hřišť děti časem omrzí, zejména když je mají nadosah. Pokud nechceme, aby se tak stalo, měli bychom dětem vybrat variabilní hrací sestavu, kterou lze průběžně doplňovat a měnit. Vyhledávaným typem hřiště, které děti neomrzí, se staly sestavy Jungle Gym.

Hřiště roste s dětmi
Vybrat si můžete z různých variant, které lze dle potřeby průběžně měnit a přizpůsobovat tak vývoji dítěte. Jako příklad si uveďme tatínka batolete, který na zahradu nejprve pořídí základní sestavu se skluzovanou a pískovištěm. Doplňky, jako je houpačka, šplhací stěna, anebo třeba opičí dráha se dá kdykoli dokoupit a domontovat. A pískoviště? To se dá proměnit třeba v hrací domeček.Když přijde čas na změnu
A když po čase přijde opět čas na změnu, není problém dokoupit další modul. Velké oblibě se těší modul obchůdek, kde si mohou hrát děti na prodávanou. Dva domečky se dají spojit spojovacím mostem. Co děti dále ocení, to je houpačka se šplhací sítí. Možností je mnoho. Stačí si jen nalistovat stránky www.junglegym.cz a vybrat řešení, které bude Vašim dětem nejvíce vyhovovat.Montáž zvládnete sami
Kvalita, dlouhá životnost a bezpečnost dětských hřišť Jungle Gym je naprostou samozřejmostí. Řezivo je z opracovaného zakulaceného dřeva jehličnanů. A co montáž? Tu díky přiloženému podrobnému návodu zvládne každý šikovný tatínek. Ale pokud se mezi ně nepočítáte, můžete si montáž objednat.

Přejeme Vašim dětem dobrou zábavu!

Tagy: dětské hřiště | jungle gym

Komentáře