Dětské hřiště v pohodlí vlastní zahrady

Datum publikace: 10.03.2011

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas

Chcete, aby Vaše děti trávily co nejvíce času na čerstvém vzduchu, a přitom jste je měli stále na očích? Postavte jim na zahradě dětské hřiště! 

Dětský ráj v nitru zahrady

Jistě znáte úsloví, že kdo si hraje, nezlobí. O dětech, které si hrají venku na čerstvém vzduchu, to platí dvojnásob. Nemají na zlobení ani čas, ani energii. Pokud do své zahrady integrujete členité dětské hřiště, Vaše děti získají skvělé zázemí ke svým hrám. Sestavy Rainbow, které se vyrábějí ze dřeva cypřišovitého jehličnanu, se těší rostoucí oblibě, což je dáno vysokou kvalitou a variabilitou provedení. Již samotné základní sestavy, jako je například Backyard Circus Treehouse, nabízejí mnoho způsobů využití. Děti mohou po obřích prolézačkách nejen šplhat a lézt, ale také se můžou houpat na hrazdě, klouzat na skluzavce, kormidlovat, dívat dalekohledem, anebo si hrát na písku. A když začne pršet, schovají se do domečku s extra pevnou celtovinou střechou.

Variabilita využití

Díky značné variabilitě využití sestavy Rainbow uspokojí děti mnoha věkových kategorií a jen tak je neomrzí. Další výhoda těchto sestav spočívá v tom, že nejsou příliš prostorově náročné, neboť se jedná o věžové konstrukce čtvercového půdorysu. Součástí pokročilejších variant obřích prolézaček jsou další úžasné prvky, ze kterých budou Vaše děti nadšené. Houpačky, ručkovací hrazdy, penthouse, stojka, lezecké lano s koulí, piknikové posezení a mnoho dalšího. Nás zaujala sestava Super King Kong Clubhouse Package II Loaded with Spiral Slide, a to svou dlouhou hadovitou skluzavkou připomínající tobogán.

 

Velký výběr sestav

Volba konkrétní sestavy závisí na Vašich prostorových (od 50 do 250 metrů čtverečních) i finančních možnostech a samozřejmě také na oblíbených činnostech Vašich dětí. Některé děti lezou s nadšením stěně, jiné raději ručkují, anebo se schovávají v domečku. Pořiďte svým dětem obří prolézačku, na které se vydovádí, a na kterou budou v ještě dospělosti rády vzpomínat. Vzhledem k vysoké odolnosti robustní konstrukce z masivního, tlakově impregnovaného dřeva a dlouhé životnosti sestav Rainbow je velmi pravděpodobné, že na nich budou za pár let dovádět také Vaše vnoučata! Vyberte tu pravou sestavu, která zapadne do Vaší zahrady na www.rainbowplay.cz! Veškeré dřevo použité na výrobu hřišť Rainbow má certifikát SFI a je vhodné na celoroční používání, jak v létě, tak v zimě.

www.rainbowplay.cz

Komentáře