Glóbus pod stromečkem potěší nejen školáky

Datum publikace: 27.11.2012

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas

Myslíte si, že školní potřeby Vaše děti pod stromečkem příliš nepotěší, protože o vánočních prázdninách nechtějí o škole ani slyšet? Pokud dostanou jako vánoční dárek krásný glóbus, určitě budou mít velkou radost.

Tip na vánoční dárek
Vánoční prázdniny mají děti rády nejen proto, že během nich dostanou od Ježíška dárky, ale také proto, že mají volno od školy. To však neznamená, že jim nemůžete zabalit pod stromeček školní potřeby. Pokud hledáte šikovný tip na vánoční dárek, můžete dětem koupit stolní glóbus. Model země nejenže stylově dotvoří studijní koutek, ale také umožní dětem, aby získaly přehled o geografickém a politickém uspořádání naší planety. Nehledě na to, že tato pomůcka často poslouží také nám, dospělým.Není glóbus jako glóbus

Protože každému vyhovuje jiný typ globusu (jinak velký průměr, jiný druh zobrazení, jiný design), v internetovém obchodě www.skolni-potreby.eu nás zaujal bohatý sortiment různých globusů. Je libo větší či menší průměr? Podstavec z černého plastu, anebo raději z kombinace dřeva a kovu? Světelný nebo nesvětelný? Vyberte si dle libosti. Popisky na glóbusu jsou v českém jazyce a cena je zde velice příznivá.Je libo světelný nebo nesvětelný?
Světelný globus dobře poslouží nejen jako přehledný model země, ale také jako orientační lampička. Když je světelný globus zhasnutý, zobrazuje zeměpisnou mapu. Jakmile ho rozsvítíte, zobrazí se Vám mapa politická (u vybraných glóbusů se po rozsvícení zobrazí plavby dávných mořeplavců). Také nadčasový nesvětelný globus se zeměpisnou mapou a půlpoledníkem ze světle modrého kouřového plastu příjemně dotvoří každé studijní i pracovní zákoutí. Nalistujte stránky www.skolni-potreby.eu a vyberte globus, který s dětmi nejvíce využijete. Přejeme Vám krásné svátky.Všechny světelné glóbusy jsou napájeny z elektrické sítě a vybaveny vyměnitelnou žárovkou.
 

Tagy: školní pomůcky | stolní glóbus | svítící glóbus

Komentáře