Plyšové hračky jsou nejlepší kamarádi

Datum publikace: 23.10.2011

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas

Plyšové hračky jsou příjemné na dotyk, mají milý výraz a přinášejí nám pocit bezpečí. Plyšáci jsou pro děti často těmi nejlepšími kamarády, kterým se mohou se vším svěřit, a se kterými rády usínají.      

Oblíbení plyšáci

Možná máte ještě na poličce svého oblíbeného medvídka, pejska, anebo jiné plyšové zvířátko z dětství. Že Vaše dítě touží po netradičním plyšákovi? V obchodě s příznačným názvem www.plysak.cz najdete mnohem více než tuleně, zebry, žirafy, tygry a další přátele ze zvířecí říše. Pod virtuálním pultem totiž číhají také plyšoví mikrobi, veselé pohádkové postavičky, anebo dokonce přejetí plyšáci

 

Sedačky, bačkory a batůžky

Své děti můžete potěšit také sedačkou v podobě oblíbeného Maxi Psa Fíka, Makové Panenky, anebo třeba Krtečka. Dětské nožičky příjemně zahřejí huňaté bačkorky v designu střapaté myši, zelené žáby či ovečky. Co však mají děti ze všeho nejraději, jsou batohy. Psí batoh Bígl nebo Rotweiller se stane věrným dětským společníkem na cestách. Anebo je libo polštářek či maňáska? Račte si vybrat.             

 

Plyšový dárek potěší

Plyšáci samozřejmě nepotěší pouze nejmenší děti. Pod stromečkem udělají radost také teenagerům, ale i mnohým dospělým. Vtipná plyšová postavička je skvělý dárek pro kamaráda nebo kolegu. Navštivte svět plyšáků a vyberte toho největšího sympaťáka na www.plysak.cz. Díky přehlednému členění zboží do jednotlivých kategorií ho najdete snadno. 

 

www.plysak.cz

Tagy: plyšové hračky

Komentáře