Pojďte s dětmi objevovat svět hmyzu a prohlubte tak jejich vztah k přírodě

Datum publikace: 19.03.2012

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas | Jak být dobrým rodičem

Máte doma malého vědátora, průzkumníka a sběratele všeho živého? Pokud ano, tak tento článek je právě pro vás. Rádi bychom vám představili jedinečný sortiment firmy InsectLore, která se snaží již od roku 1969 pomocí svých produktů přiblížit dětem svět hmyzu. Díky svým živým experimentálním sadám děti i rodiče uvidí a pochopí některá tajemství z říše hmyzu.

Kouzelná Motýlí zahrádka u vás doma
Už vám děti přinesly domů nějakou housenku s otázkou, kde se vzala, proč je tak chlupatá a co z ní bude? Jaro je tady a příroda se probouzí, na podobné otázky bychom se tedy měli připravit. Ano, všichni si pamatujeme na učebnice základní školy a na metamorfózu, ale vysvětlete to 4 letému capartovi. Motýlí zahrádka je přesně to, co dětem bezpečně a jasně ukáže celý vývoj od malých housenek, přes zakuklení až po vylíhnutí překrásných motýlů. Z bezprostřední blízkosti děti uvidí vše na vlastní oči a vylíhnuté motýlky pak krmí a sledují jejich chování. Po několika dnech od vylíhnutí se motýlci vypouští do přírody.

Jedná se tedy o neškodný experiment, který neublíží ani dětem ani motýlkům a Motýlí zahrádka byla již mnohokrát oceněna pro svůj kladný přínos.

Dodávají se sady pro domácí použití a školky s 5 nebo 10 housenkami a pak i školní sady s 33 housenkami pro třídní skupinový experiment.

Strašilky, žížalky, mravenci a další havěť
Motýlí zahrádka však neni jediným kouskem přírody, který můžete dětem snadno předstvit. Hmyzí mikrokosmos Vám představí i další produkty ze   série živých experimentálních sad   jako chov strašilek, chov žížalek, chov listonohů nebo mravenčí kolonie. Každá z těchto sad je zajímavá tím, že děti sledují zblízka jinak v přírodě skryté procesy... líhnoucí se malé žížalky, skrývající se strašilky nebo budování mravenčích tunelů.

 

 

Mraveniště video

Dětské skleníky a pomůcky pro bezpečné chytání a pozorování hmyzu
V nabídce naleznete také kvalitní dětské skleníky, které jsou koncipované tak, aby s minimální péčí snadno a rychle rostly a navíc přinášely nějakou zvláštnost nebo poučení. Například skleník Podivné rostliny obsahuje opravdu exotické a podivné rostliny, skleník Bylinné čaje zase umožňuje vypěstovat si a usušit vlastní bylinný čaj. Se skleníkem Aloe zase vypěstujete jednu z nejpoužívanějších rostlin pro léčbu kůže.

 

 

Další pomůcky vám rozšíří možnosti jak hmyz bezpečně chytit, prozkoumat nebo třeba přenést domů a pozorovat ho ve vlastním malém teráriu.

 

 
 

 

Novinky pro sezónu 2012
Horkou novinkou značky InsectLore pro letošní jaro je Dětská treková hůl, kterou lze směle nazvat multifunkční…

  

Tato jedinečná treková hůl si přímo říká o vycházku do přírody. Hůl je 80cm dlouhá, robustní, dokonale tvarovaná a váš malý dobrodruh se na ni v terénu může rozhodně spolehnout. Navíc má kompas, lupu a tajnou skrýš.

Romanticky založené holčičky zase ocení Skládací síťku na motýly, která je šikovně navržená a ve složeném stavu má v průměru pouze 30cm a když ji roztáhnete, tak je 90cm dlouhá. Navíc má bezpečnostní kloub proti neopatrnému zacházení.

  

Všechny tyto zajímavé produkty a mnoho dalších do České republiky dováží a distribuuje velkoobchod hraček Smart Toys s.r.o. www.smart-toys.cz.

Koncový prodej zajišťujeme prostřednictvím internetového obchodu www.IQhracky.cz, kde najdete také mnoho detailních informací , fotografií a videí.

Tagy: iq hračky

Komentáře