Pořiďte svým dětem vlastní hřiště!

Datum publikace: 17.05.2012

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas

Také Vás Vaše ratolesti často přemlouvají k tomu, abyste s nimi šli na dětské hřiště, anebo už tam chodí samy? Pokud máte tu možnost, vybudujte svým dětem vlastní hřiště doma na zahradě. Výhody vlastního dětského hřiště ocení celá rodina.Vybudování dětského hřiště na zahradě přináší mnoho výhod. Vaše děti ho mají kdykoli k dispozici a celé pro sebe, případně ještě pro kamarády, které si samy pozvou. Na rozdíl od veřejných hřišť je vlastní dětské hřiště mnohem bezpečnější, neboť zde děti nenajdou žádné psí výkaly, ani použité stříkačky narkomanů, anebo jiné odpadky. Nehledě na to, že máte své ratolesti stále na očích. Dětské hřiště oceníte také v případě, že k Vám přijdou na návštěvu přátelé, se kterými plánujete příjemné posezení u zahradního grilu. Zatímco Vy budete v klidu odpočívat, děti se nebudou nudit a vydovádí se na svých prolézačkách a skluzavkách.Kvalita a bezpečnost je základ
Na trhu se samozřejmě setkáte s dětskými hřišti od mnoha výrobců samozřejmě v různé kvalitě. Dětská hřiště Jungle Gym jsou zárukou kvality, bezpečnosti a dlouhé životnosti. Velkou výhodou sestav Jungle Gym je výběr z mnoha typů a možnost poskládat si dětské hřiště podle přání Vašich dětí. Navíc mnoho prvků, jako jsou houpačky, dodatečné skluzavky, pískoviště, opičí dráhy, šplhací stěny nebo lana, si můžete kdykoli dokoupit.

 

Oblíbené skluzavky
Mezi nejoblíbenější části dětského hřiště patří skluzavky. Skluzavky, které jsou součástí sestav Jungle Gym, se vyrábějí z plastů odolných vůči mechanickému poškození i proti UV záření. Na výběr máte ze dvou velikostí. Dlouhá skluzavka měří 1,45 a krátká 1,25m. Obě jsou vybaveny certifikací a atestací podle platné legislativy EU a splňují normu 71 ČSN pro hračky. Díky možnosti výběru ze čtyř barevných provedení můžete dětskou skluzavku dokonale sladit s ostatním vybavením Vaší zahrady.

 

Dětské hřiště krok za krokem
Realizace dětského hřiště od Jungle Gym probíhá ve dvou krocích. Nejprve si na stránkách www.junglegym.cz vyberete hrací sestavu, která se Vám líbí. Součástí dodávky je také kvalitní smrkové dřevo nakrácené podle požadavků zvolené sestavy. Pak už nezbývá, než podle přehledného návodu s průvodcem hřiště sestavit. V případě, že si s montáží sami neporadíte, tým zkušených montérů udělá tuto práci za Vás. Dopřejte svým dětem komfort vlastního dětského hřiště!

www.junglegym.cz
 

Tagy: dětské hřiště | zkluzavky

Komentáře