Připravte děti na školu zvesela! Kupte jim zábavné sešity a dekorace

Datum publikace: 01.08.2013

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Výchova | Dětský pokojíček

Věci, které nás baví, nám jdou skoro samy. A u dětí to platí dvojnásob. Chcete, aby to šlo Vašemu prvňáčkovi ve škole pěkně od ruky? Pořiďte mu zábavné pracovní sešity a nezapomeňte ani na příjemné „pracovní“ zázemí. Malovaní Dřeváci Vám se zvelebováním školáckého koutku ochotně pomohou.

Aby se děti do školy těšily

Obavu z toho, jak dítě zahájí svou školní docházku a jak se vyrovná s novými povinnostmi, má většina rodičů. Mnoho z nich proto přemýšlí, jak svému prvňáčkovi tuto situaci usnadnit. Nejdůležitější samozřejmě je, aby se předškoláci do školy těšili. Veselé pracovní sešity plné krásných obrázků a zábavných úkolů Vám pomohou děti připravit na nadcházející povinnosti, a zároveň je příjemně naladí na školu. Pojďme si jimi trošku zalistovat.

Sešity, které děti baví

Jedná se o speciální edici pracovních sešitů sloužících k zábavnému procvičení logických, předmatematických a grafomotorických úloh, která byla vydána pro předškoláky a prvňáčky (tedy pro děti od 5 do 7 let). Všechna zadání vycházejí z osnov mateřských a základních škol. Každý sešit formátu A5 obsahuje 16 plnobarevných stran veselých a tematicky sjednocených úkolů, které jsou voleny tak, aby jejich řešení děti neunavilo, ale naopak pobavilo. Když budete úkoly řešit společně s dětmi, pobavíte se i Vy.

Dřeváci pro parádu i legraci

Aby šly Vašemu předškolákovi nebo školákovi úkoly lépe od ruky, můžete mu jeho studijní koutek zkrášlit originálními dekoracemi s motivy kamarádů, které zná ze svých pracovních sešitů.Podle vlastní fantazie si sestavíte barevné podmořské světy, pravěké hejno dinosaurů nebo tlupu směšných ufonů. Chobotnice Bahnivka, medvěd v zelném pulovru, strašlivý pravěký netvor, puntíkatá želvička a spousta dalších rozdováděných kamarádů je tu proto, aby děti přesvědčili, že je škola hrou. Díky oboustranné pěnové lepicí pásce, kterou jsou všechny veselé dekorace opatřeny, je snadno připevníte na stěnu či nábytek.

Dobrou zábavu a samé jedničky

Krásně barevné a ručně vyřezávané Dřeváky najdete na stránkách www.fler.cz/shop/drevaci a veselé pracovní sešity zase na www.vesela-skola.cz. Přejeme Vašim dětem, aby je učení bavilo, a měly samé jedničky!

Tagy: vesela-skola.cz

Komentáře