Řeknete si KOLOBĚŽKA! Co to vlastně je?

Datum publikace: 02.12.2010

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas | Maminky a tatínkové

Je to hračka pro dítě? Vozítko pro zábavu? Sportovní náčiní? Dopravní prostředek? A ejhle! Máte pravdu všichni. Koloběžka je naprosto nedoceněný a skvělý dopravní prostředek pro všechny.


 

U nás na Valašsku, v kolébce koloběžkářů, se říká:

Koloběžka pro celú rodinu, ogara, strýca aji babinu, Francka aji Olinu.“

A proč zrovna koloběžka?

Zde máte několik mých poznatků po 40 letech ježdění na kolobce:

-Koloběžka MIBO (www.MIBO.cz) je malý, levný,skladný, odolný a bezúdržbový dopravní prostředek pro všechny věkové kategorie, tzn. na jednom stroji se pohodlně sveze každý od vnučky až po dědu.

Koloběžka MIBO je skvělý posilovací trenažer, který už vyléčil nejednoho „plotýnkáře“. Při výletu na kolobce si člověk ani neuvědomí, jak aktivně posiluje celé zádové svalstvo ,svalstvo stehen, lýtek a břicha množstvím odrazů (na jednom km asi 150-200 , to je kolem 2000 na 10km a to je při sportovní jízdě záležitost 1/2hodiny). Takové množství pohybů celého těla není nikdo schopen odcvičit na žádném statickém trenažeru v tak krátké době a s takovým účinkem a to ještě formou zábavy. Pravidelnou jízdu na koloběžce bych doporučil všem, co mají sedavé zaměstnání a tím náchylnost k celosvětovému problému jako jsou bolesti zad způsobené ochablostí zádového svalstva z věčného sezení v práci, v autě, u televize, počítače atd.

          

Koloběžku MIBO Crazy kid (s dětskou sedačkou) používá desítky maminek na přepravu svého dítěte do školky, k babičce atd. Převoz dítěte je mnohem rychlejší než s kočárkem, je s ní mnohem jednodušší manipulace než s jízdním kolem, děti to velmi baví a ještě maminka nevědomky sportuje.

Koloběžku MIBO si pro svoji skladnost vozí mnoho lidí s sebou na dovolenou, na večerní projížďky kolem moře, na zkrácení dlouhého času svých dětí, na dopravu pro menší nákupy atd.

  

Koloběžka MIBO je skvělé tréninkové zařízení pro letní přípravu zapálených lyžařů - běžkařů. Vždyť i náš reprezentant Lukáš Bauer trénuje na koloběžce MIBO – Courage.

Koloběžky MIBO je možno použít jako velmi mobilní dopravní prostředek pro přepravu po městech místo MHD a také pro aktivní turistiku.

Další využití koloběžek MIBO:

modely pro půjčovny, pro freestyle, pro sjíždění horských terenů (down hill), pro mushing (jízda za psem) a jako servisní trojkolka pro průmysl.

Prostě shrnuto:

Koloběžka je fenomén, který se stále více prosazuje jako skvělý pomocník i zábavný společník našeho života.

Tak 3,4.... Trhněte si nohou !!! 

www.MIBO.cz

Tagy: koloběžka

Komentáře