Předškoláci

Proč a jak učit dítě předškolního věku anglicky

Záleží Vám na tom, aby z Vašeho šikovného předškoláčka vyrostl ještě šikovnější školáček? Naučte ho základy cizího jazyka, nejlépe anglického. Angličtina je mezinárodní řeč a Vašemu dítěti se bude brzy hodit.   

pokračovat na článek

Učíte dítě bruslit?

Bruslení na ledě patří mezi tradiční a oblíbené zimní sporty. Učíte své dítě bruslit? Naše tipy se Vám jistě budou hodit.  

pokračovat na článek

Děti v kuchyni

Jak staré děti mohou v kuchyni pomáhat? Jaké úkoly jim můžete svěřit? Jak si v klidu dělat svou práci, a přitom děti z kuchyně nevyhánět?

pokračovat na článek

Cestovní doplňky pro bezpečí a pohodlí Vašich dětí

Cestujete často se svými dětmi? Zpříjemněte jim své výlety hezkými doplňky, které přispějí k jejich většímu pohodlí i bezpečnosti a navíc jim udělají radost!  

pokračovat na článek

Řeknete si KOLOBĚŽKA! Co to vlastně je?

Je to hračka pro dítě? Vozítko pro zábavu? Sportovní náčiní? Dopravní prostředek? A ejhle! Máte pravdu všichni. Koloběžka je naprosto nedoceněný a skvělý dopravní prostředek pro všechny.


 

pokračovat na článek

Vytvořte dětský interiér podle svých představ

Přestali jste být spokojeni se vzhledem svého současného nábytku? Anebo si zařizujete nové bydlení, na nábytek Vám už však nezbývá moc peněz? Dejte sbohem nemodernímu i lacině vyhlížejícímu interiéru. Vytvořte si interiér podle svých představ! Přesvědčíme Vás, že i s malým rozpočtem lze dělat velké věci!  

pokračovat na článek

Co čert nevymyslí, to vymyslí děti

Možná znáte starou větu našich babiček. Co vymyslí děti, to ani čert nevymyslí. Abychom přispěli k bezpečnosti Vašich dětí, upozorníme Vás na několik věcí, kterým se vyplatí věnovat pozornost.

pokračovat na článek

Vánoční dárky pro děti – tipy redakce

Milí rodiče, naše redakce ve spolupráci s oblíbeným internetovým hračkářstvím Dráček.cz pro Vás připravila tipy na vánoční dárky pro nejmenší děti. Pojďte se s námi inspirovat.  

pokračovat na článek

Dětské hřiště do každé zahrady

Každý rodič chce své děti potěšit pěknou hračkou. Radost v rozzářených dětských očích je k nezaplacení. Jsou ovšem hračky, které nejen rozdávají radost, ale přitom také mají hlubší smysl. Učí děti radosti z pohybu. Mezi takovéto hračky patří dětská hřiště Jungle Gym.  

pokračovat na článek

Lesní školka děti baví

Máte živé dítě, které neví, co s energií? Přihlaste ho do lesní školky. Bude se mu tam líbit.

pokračovat na článek

Autosedačky pro bezpečnost a pohodlí Vašich dětí

Potřebujete autosedačku pro miminko anebo pro větší dítě? Vyberte si ji tam, kde máte opravdu z čeho vybírat. V internetovém obchodě, který Vám nyní představíme, najdete bohatý výběr autosedaček mnoha známých značek a všech váhových kategorií.  

pokračovat na článek

Jak podpořit rozvoj řeči u předškoláků

Víte, jak účinně podpořit rozvoj řeči u dětí předškolního věku? Poradíme Vám!

pokračovat na článek

Hlášky našich dětí

Děti jsou nevyčerpatelným zdrojem velmi vtipných otázek a odpovědí. Někdy jsou jejich výroky svou prostotou tak pravdivé, že bychom se z nich my dospělí mohli častokrát poučit.

pokračovat na článek

Kdy máte požádat o odklad školní docházky

Domníváte se, že Vaše šestileté dítě není ještě na školu připravené? Chcete mu prodloužit bezstarostné dětství? Pak budete jistě zvažovat možnost odkladu povinné školní docházky.   

pokračovat na článek

Jak připravit dítě do školky?

Končí Vám rodičovská dovolená? Chystáte se na návrat do práce, ale máte obavu z toho, jak Vaše dítko přežije den v mateřské školce? Dobře ho na nástup do školky připravte!  Poradíme Vám, jak na to!   

pokračovat na článek

Čtěte předškolákům!

Nemáte čas na to, abyste svým dětem četli? Velká chyba! Děti předčítání potřebují ke svému zdárnému vývoji!      

pokračovat na článek

Jak zrekonstuovat dívčí pokoj?

Chcete udělat radost či překvapení své dceři a rozhodli jste se pro rekonstrukci jejího pokoje? Máte už spadeno na růžové tapety, doplňky, a dokonce i nábytek? Tak pozor, ať z té změny nemá šok! Něžně růžovoučký pokojíček není pro každou náturu! 

pokračovat na článek

Pokojíček pro předškoláky

Máte doma přeškoláka a chcete přizpůsobit dětský pokojíček jeho potřebám? Poradíme vám, jak by měla vypadat ložnice pro děti předškolního věku, tedy od tří do šesti let. 

pokračovat na článek

Nedostatek spánku může být pro děti nebezpečný

U malých dětí, které spí průměrně osm a méně hodin denně, hrozí nebezpečí nadměrné tvorby krevního cukru a později i onemocnění cukrovkou (diabetem).

pokračovat na článek

Letní hry nejen pro předškoláky

Léto je tu především proto, abychom si užili vody a všech radovánek s ní spojených. Avšak přes poledne (přesněji mezi 11 a 15 hodinou) je lepší schovat se někam do stínu. Mají Vaše děti pocit, že v tu dobu o hodně přicházejí? Zahrajte si s nimi zábavné hry!    

pokračovat na článek