Vánoční dárky pro děti – tipy redakce

Datum publikace: 18.11.2010

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas

Milí rodiče, naše redakce ve spolupráci s oblíbeným internetovým hračkářstvím Dráček.cz pro Vás připravila tipy na vánoční dárky pro nejmenší děti. Pojďte se s námi inspirovat.  

Pořiďte svým dětem krásnou hračku, se kterou se budou přirozeně rozvíjet jejich motorické dovednosti, hračku se kterou budou v bezpečí a sobě tak dopřejte pocit štěstí při pohledu na jejich bezstarostnou hru.

Dráček.cz – internetové hračkářství s rodinou atmosférou

Dráček.cz je tak trochu jiné internetové hračkářství. Vládne v něm příjemná rodinná atmosféra a najdete v něm hračky a dekorace do dětských pokojů především české výroby. Velký důraz je tu kladen na zdravotní nezávadnost a certifikaci nabízených hraček. Většina hraček byla „testována“ malými Dráčaty a do e-shopu jsou zařazeny jen ty           hračky          , které u dětí uspěly. Hračky na Dráčku rostou stejně jako malá Dráčata. Dříve obchod nabízel především hračky a sortiment pro nejmenší, dnes tu najdete také zboží pro větší děti školou povinné.

Tipy na vánoční dárky pro nejmenší

  1. Hrací deky
  2. Didaktické a motorické hračky
  3. Spací pytle
  4. Výbavička do postýlky
  5. Pohádkové postavičky
  6. Potřeby na koupání
  7. Odstrkovadla
  8. Vybavení dětského pokoje                                                  

Tip na dárek č. 1 – Hrací deky

Hrací deky z Dráčkovy nadílky ochrání Vaše miminko před chladem od země a umožní mu bezpečně prozkoumávat okolní svět. Vybaveny jsou nejrůznějšími hracími prvky, které procvičují jemnou motoriku miminek. Vybírat můžete z nejrůznějších motivů květin i zvířátek. Nejoblíbenější je hrací deka Zahrada, která získala ocenění Správná hračka 2008. 

 

         

Tip na dárek č. 2 – Didaktické a motorické hračky

Didaktické hračky jistě znáte ze školek, školních družin i čekáren praktických lékařů. Jak sám jejich název napovídá, děti s nimi procvičují a získají nové dovednosti. Určené jsou i těm nejmenším. Naším tipem je Baby multifunkční pyramida pro miminka. Důmyslná kombinace dřeva a pestrobarevné látky podporuje dětskou motoriku a seznamuje malého človíčka se základními dovednostmi.

Tip na dárek č. 3 - Spací pytle a deky

Spací pytle jsou vhodné do postýlky i do kočárku. V Dráčkově nabídce najdete příjemné fleecové deky do kočárků i spací pytle pro předškoláky s hravými nášivkami a s veselými motivy. Vaše děťátko bude vždy v teple sladce spinkat. Velmi oblíbené jsou spací pytle Outlast®, které vyrovnávají teplotu miminka. Hodí se tak do horkých letních měsíců, kdy zabraňují zbytečnému pocení i do chladu, kdy miminko zahřívá.

Tip na dárek č. 4 – Výbavička do postýlky

U spaní jako v bavlnce ještě chvíli zůstaneme. Naším dalším tipem na dárek k Vánocům jsou sety do postýlky. Tyto kouzelné sety obsahují mantinely na postýlku, dětské povlečení do postýlky a kapsáře na postýlku a to za zvýhodněnou cenu, na rozdíl od samostatného nákupu. Výbavička do postýlky bude krásným dárkem pro každé miminko.

       

Tip na dárek č. 5 - Pohádkové postavičky

Každé dítě, bez ohledu na věk, má svého oblíbeného hrdinu. Pokud oblíbenou pohádku znáte, máte vyhráno. S výběrem dárku ze sekce Pohádkové postavičky totiž nemůžete udělat chybu. Kromě „nesmrtelného“ Krtečka, jsou teď velmi oblíbení Včelí medvídci, kteří jsou nabízení ve výhodných sadách plyšáka a třech DVD s pohádkami. Snad všechny pohádkové postavičky nabízí Dráček.cz na oblečení, povlečení, jako stolní hry i plyšové hračky. Velmi oblíbené jsou pohádkové postavičky jako maňásci.

Tip na dárek č. 6 – Potřeby na koupání

Milým a zároveň praktickým dárkem se stanou potřeby na koupání. Patří sem nejrůznější župánky, osušky s kapucí, ponča pro miminka i zábavné žínky v podobě roztomilých maňásků. Z koupání se stane zábava pro Vás i pro děti. Malé princezně můžete pořídit první kosmetickou taštičku se stejným motivem jako župánek.

Tip na dárek č. 7 - Odstrkovadla pro nejmenší

Odstrkovadla jsou skvělou zábavou pro všechny děti zhruba od jednoho roku věku. Možnost téměř neomezeného pohybu činí z Vašich dětí pány domácnosti. Odstrkovadla od Dráčka jsou z kvalitní odolné umělé hmoty ve velmi moderním designu, nebo ze dřeva v podobě roztomilých zvířátek. Nechte děti volně „drandit“ doma i po venku. Budou mít radost!

Tip na dárek č. 8 - Vybavení dětského pokoje

Širokou skupinu oblíbených vánočních dárků tvoří vybavení dětského pokoje. Na Dráčkovi jsme pro Vás vybrali boxy na hračky, které budou krásnou dekorací dětského pokoje, zároveň v sobě skryjí množství hraček a dětských pokladů. Podobnou funkci plní také kapsáře, které jsou Dráčkovou specialitou.   Kapsáře za postel   jsou ideální k odložení dětské knížky, či papírových kapesníčků. Oblíbené       dětské povlečení       s pohádkovými motivy je již každoroční vánoční klasikou. Na Dráčkovi však pořídíte také dětské koberce, nábytek a opravdu široký výběr dekorací do dětského pokoje. Ty obvykle představují milý dárek pro známé za „pár korun“.

                               

Další tipy na vánoční dárky

Do našeho článku se bohužel všechny krásné tipy na vánoční dárky nevešly. Dráček pro Vás proto připravil speciální kategorii, kde najdete všechny tipy pěkně pohromadě. A to nejen na dárky pro nejmenší i starší děti, ale také milé dárky pro Vás – pro rodiče. Prohlédněte si všechny     Dráčkovy tipy na dárky

Krásné Vánoce!

www.dracek.cz

Tagy: hračkářství | hračky

Komentáře