Vybíráte dětské hřiště? Poradíme Vám, jaké jsou možnosti

Datum publikace: 14.06.2013

Kategorie: Předškoláci | Hry a volný čas | Bydlení

Dětské hřiště na vlastní zahradě má celou řadu výhod, jak pro děti, tak pro jejich rodiče. Děti ho mají neustále k dispozici a na rozdíl od veřejného hřiště pouze Vaše rodina určuje, kdo si na něm může hrát. Své ratolesti máte pěkně pod dohledem a nemusíte nikam chodit. Nejspíš z těchto důvodů svým dětem vlastní hřiště pořizujete. Víte ale, jaké existují možnosti?

Hřiště, které děti neomrzí
Soukromé dětské hřiště musí být především bezpečné a v pěkném designu, který nenaruší vzhled naší zahrady. Mezi další důležitá kritéria patří odolnost a dlouhá životnost, aby si děti na svém hřišti mohly hrát po mnoho dlouhých sezón. A jsme u toho, jak vybrat dětské hřiště, které děti postupem času neomrzí?


Když si pořídíte sestavu, kterou lze průběžně doplňovat o jednotlivé komponenty, jako jsou například závěsné houpačky, lanový žebřík, šplhací lano, hrazda, anebo houpací kruhy, venkovní hřiště se stane druhým dětským pokojem, kde budou Vaše děti rády trávit velkou část svého volného času. Co je dále potěší, to jsou různé doplňky, třeba volant, telefon, nebo mluvicí kytka.         

Dětské hřiště na klíč
Máte obavu, zda projekt „dětské hřiště“ úspěšně zvládnete od nákupu materiálu až po jeho postavení? Nemusíte. Podobně jako dům si dnes můžete pořídit také dětské hřiště na klíč, a to dokonce on-line.

Vyberete hrací sestavu, která se Vám líbí, a zároveň se vejde na Vaši zahradu, a vše potřebné včetně návodu Vám doručí až na místo. Na Vás pak je, zda se pustíte do montáže, anebo si ji také objednáte.

Největší starostí však zůstává, vybrat tu pravou sestavu. Možností je totiž opravdu hodně. Věže, domečky, pevnosti, to vše lze zkombinovat se šplhací stěnou, spojovacím mostem, výtahem na hračky a dalšími moduly. Více inspirace najdete na stránkách www.junglegym.cz.

Tagy: dětské hřiště

Komentáře