Zábavné hry pro celou rodinu

Datum publikace: 04.10.2011

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas | Maminky a tatínkové

Když máme děti, vždy se hodí vědět, kde se dají pořídit zábavné hry všech kategorií. Máme pro Vás skvělý tip, kde si vyberete si ze široké nabídky her pro celou rodinu za super ceny.  

Společenské hry na dlouhé večery
Společenské hry pomáhají procvičovat paměť a rozvíjejí u dětí soutěživost. S prodlužujícími večery se hodí mít po ruce alespoň domino nebo dámu. Velké oblibě se těší Osadníci z Katanu, Carcassone, Activity, anebo Vládci podzemí - strategická hra, která nadchne všechny, kteří se chtějí vydat do světa fantastického dobrodružství.

                              

Hlavolamové hry pro děti
Hlavolamové hry pomáhají rozvíjet tvarovou a prostorovou představivost a především logické myšlení. Mozečky Vašich dětiček může potrápit některá ze Smartgames, jako je třeba IQ BOX obsahující celkem 144 2D rébusů a 58 3D rébusů. V kategorii ThinkFun nás nejvíce zaujala logická hra Bláznivá křižovatka s cílem vyjet autem z dopravní zácpy.

                                    

Stolní hry a párty hry
Mezi nejoblíbenější stolní hry patří stolní fotbálek a hokej. Pokud rádi soutěžíte, pak by ve Vašem herním portfoliu rozhodně neměly chybět šipky. Když přijdou hosté, hodí se mít v šuplíku vzrušující party hry, jako je ruleta. Člověče napij se, Člověče na EX, nebo Ruleta na EX se postarají o dobrou zábavu. Jak by také ne, když figurky nebo žetony mají podobu skleněných panáků.

    

Rodinné hry tmelí rodinu
Rodinné hry utužují rodinu ještě více než společné stolování. Pokud žádnou doma nemáte, pořiďte si strategickou hru Blokus s cílem zabrat kameny co největší hrací plochu. Anebo karetní hru Jungle speed či hru o diamanty Ubongo. Obě skvěle rozvíjejí postřeh a pomáhají trénovat rychlou reakci. Oblíbenou kategorii představují vědomostní hry jako Byl jednou jeden život, kde se hraje o znalosti ze stejnojmenného seriálu, takže si celá rodina osvojí znalosti z anatomie. Théby zábavným způsobem prohloubí Vaše znalosti z historie. A Time line? To je vědomostní hra pro všechny nadšence vynálezů.

                    

Strategické hry rozvíjejí logické myšlení
Malé i velké milovníky strategických her jistě nadchne úspěšné pokračování dobrodružné hry plné pokladů Tikal 2. Továrník je dobrou školou pro všechny budoucí podnikatele, kde musíte zvolit optimální strategii, abyste dosáhli nejvyššího zisku. Pro odvážné je určena desková výpravná hra inspirovaná hororovými povídkami H. P. Lovecrafta: Arkham Horror. Goal game představuje strhující spojení pokeru fotbalového zápasu.

     

Fantasy hry otvírají nové obzory
Mají Vaše děti rády fantasy hry? Vyberte si jednu z těch nejlepších. The World of Warcraft je desková hra vycházející z nejúspěšnější on-line hry všech dob. Insula, která se odehrává na tajemném ostrově opředeném legendami, v sobě bravurně snoubí kooperativní a soupeřící mechanismy. Proroctví představuje výzvu pro všechny, kteří se odváží zaútočit na démony, aby se pokusili získat sadu artefaktů. Touch of evil, dynamická hororová hra plná nepřátelských stvoření a elegantních hrdinů, nadchne všechny, kteří mají v krvi dobrodružství.

                          

Navštivte Svět her
Jak vidíte, nabídka her je opravdu bohatá. Není divu, že www.svet-her.cz získal ocenění Shop roku 2011 a pyšní se certifikátem Ověřeno zákazníky. Pokud patříte mezi příznivce tradičních kamenných obchodů, navštivte některou ze dvou poboček, buď v Praze 7 Holešovicích, anebo v Praze 4 Nuslích.

www.svet-her.cz
 

Tagy: dětské hry | rodinné hry | společenské hry | strategické hry

Komentáře