Značkové dětské oblečení a možnost výdělku

Datum publikace: 15.07.2013

Kategorie: Předškoláci | Školáci

Líbí se vám móda pro děti, kterou byste si na sebe nejraději vzali sami? Pokud ano, internetový obchod Tbaby je obchod, který hledáte.

Cílem e-shopu je poskytnout zákazníkům pro jejich děti módní oblečení, dle nejnovějších trendů. Dováží kvalitní a osvědčené anglické značky, které ne všichni znají (a je to škoda!!!) – Funky Diva, Soul & Glory, Respekt, Minoti. Obchod začínal s kompletním sortimentem ve velikostech 92 – 116. Nyní postupně rozšiřuje nabídku i pro větší děti, aby uspokojil rodiče a děti všech věkových kategorií. V e-shopu www.tbaby.cz najdete kompletní sortiment pro holky i pro kluky: trička, košile, mikiny, kalhoty, legíny, rifle, bundy, kvalitní čepice a šály.

To vše podle posledních trendů, aby vaše dítě bylo in :-) Všechno zboží je zároveň kvalitní a osvědčené.

Cílem obchodu je v první řadě spokojený zákazník, proto poskytuje maximální servis. U veškerého oblečení jsou uvedeny detailní popisy a míry oblečení, abyste přesně věděli, co kupujete. Pokud se ale i tak stane, že zboží vašemu dítku nesedí, není problém ho vrátit nebo vyměnit. Peníze vám budou obratem zaslány zpět.

Neplaťte víc než musíte

Za zmínku jistě stojí i originální systém výběru dopravného který je založen na důmyslném způsobu výpočtu dopravného, díky kterému za poštovné platíte jen to, co je nezbytně nutné. Nemusíte o ničem přemýšlet, systém Vám sám nabídne formu dopravy od nejlevnější až po nejkomfortnější. Dopravné si můžete zvolit již od 49 Kč. Neplaťte víc než musíte!

Tým Tbaby si velmi váží svých zákazníků a záleží jim na tom, abyste se k nim rádi vraceli, připravili proto i zajímavý bonusový program, který zaručuje hmatatelné slevy při dalších nákupech. Stačí se jen zaregistrovat a můžete začít objevovat kouzlo pokladničky pro věrné zákazníky.

Kromě sledování moderních trendů ve stylu oblékání, se v Tbaby snaží sledovat i nové trendy v oblasti internetového prodeje, přichází proto i se zajímavou možností přivýdělku nejen pro maminky na mateřské dovolené, ale pro každého kdo je ochoten doporučovat nabízené zboží a za to získávat provizi. U této práce není třeba skutečně nic víc, než trochu času.

Máte spoustu známých, vlastníte webové stránky nebo provozujete svůj vlastní blog? V tom případě se zapojte do provizního programu a začněte získávat pasivní příjem, který Vám může vylepšit rodinný rozpočet.

  

www.tbaby.cz se těší na vaši návštěvu, nákup, nebo spolupráci :-)

Tagy: tbaby.cz

Komentáře