Očkování proti vším? Není to nesmysl?

Datum publikace: 16.04.2014

Kategorie: Batole | Předškoláci | Školáci | Zdraví a výživa | Kosmetika pro děti | První pomoc

Samozřejmě, že je. Proti vším se očkovat nedá. Veš není klíště. Existuje však jiný účinný způsob ochrany, a to spray proti vším. Používá se podobně jako vlasový parfém a na rozdíl od ostatních ochranných přípravků proti těmto drobným parazitům příjemně voní

Vši můžete odradit

Vši jsou v dětských kolektivech celkem běžným jevem. Většina dětí, které chodí do mateřské nebo základní školy, si už domů nějaké to zvířátko přinesla. Vešky se totiž velmi rychle množí, přeskakují z jedné dětské hlavičky na druhou a mohou samozřejmě přeskočit i na hlavu paní učitelky nebo maminky. Pokud nechcete, aby Váš školák nebo předškolák přišel domů s hlavou plnou parazitů, doporučujeme používat některý z přípravků, který vši odrazuje.

Ochrana s exotickou vůní

Je všeobecně známé, že vším příliš nevoní tee tree oil, jemuž se bedlivě vyhýbají, a proto jej maminky preventivně vtírají svým ratolestem do vlásků. Háček je však v tom, že tee tree oil příliš nevoní ani nám, lidem, natož pak dětem. Někomu je ovšem tato vůně celkem příjemná. Pokud to není Váš případ, můžete vyzkoušet jiný druh repelentu proti veškám, a to spray Hedrin Protect & Go® s exotickou vůní pomeranče a manga. K dostání je navíc jako jediný na trhu v balení o objemu 250 ml, může ho tedy využít celá rodina.

Hedrin Protect&GO

Snadná aplikace a vysoká účinnost

Výhodou tohoto přípravku samozřejmě není pouze příjemná vůně, ale také vysoká účinnost, která je dána 1% obsahem nové složky ACTIVDIOL. Použití je snadné, po umytí stačí Hedrin Protect & Go® nastříkat do vlasů, ať už do mokrých nebo do suchých. K zajištění spolehlivé ochrany se doporučuje použití alespoň dvakrát týdně jako součást běžné hygieny v období zvýšeného rizika nákazy, tedy kdykoli se na nástěnce objeví, že se ve škole zase vyskytly vši, ale také, když dítě jede na školu v přírodě nebo na letní tábor.

Chraňte své děti i sebe a nedejte vším šanci! Jedno balení obsahuje 250 ml spreje a můžete si ho objednat na stránkách www.euromd.cz, kde koupíte celý sortiment přípravků Hedrin.

Tagy: Hedrin | prevence vší | vši

Komentáře