Pomocník pro celou rodinu!

Zázrak pro celou rodinu, otestováno!

Datum publikace: 10.11.2015

Kategorie: Rodiče a děti | Zdraví a bezpečnost miminka | Kosmetika pro děti | První pomoc

O ActiMarisu jsem slyšela samá pozitiva. 100% přírodní pomocník při hojení a dezinfekci. Jak ale nejlépe přijít na to, jestli opravdu funguje? Vyzkoušet ho na vlastní kůži. Doslova. A co na to moje kůže?

Dermatitido sbohem!

S pletí mám docela velké problémy, a to nejen co se týče akné a nedokonalostí, ale každý podzim pravidelně mou pleť posedne démon jménem dermatitida. Jestli to někdo z vás zažil, určitě chápe, jakou frustraci to s sebou přináší. Návštěvy kožní, všemožné mastičky, za které necháte v lékárně majlant, a stejně nic nepomůže. Navíc se to rok co rok vrací. Abych pravdu řekla, netroufla jsem si doufat, že by to ActiMaris nějak změnil. Ale spletla jsem se! Trochu jsem pochybovala, když jsem poprvé nanesla odličovacím tampónkem na očištěnou pleť a dle návodu chvíli vlhčila roztokem Forte.

Kdo nezná dermatitidu, mluvím o velmi zarudlé vyrážce s malými vodnatými puchýřky. Tato první aplikace proběhla večer.

Pleť jako z časopisu

Když jsem se ráno vzbudila, přišla jsem si jako v pohádce, kde figuruje kouzelný proutek, víla kmotřička, anebo jiné čáry máry. Jednak dermatitida úplně zmizela, zůstaly jen trošku růžové flíčky, které zmizely po další večerní aplikaci.

Jako bonus se mi neuvěřitelně vyčistily černé tečky, se kterými mám opravdu velké problémy.

Roztok Forte jsem také použila na dekolt, který se mi často obsype akné, a zanesou se mi póry. Teď si s radostí vezmu větší výstřih, protože po pupínkách už zbyly jen malinké památky. Co mě překvapilo asi nejvíce je to, jak ActiMaris krásně hojí jizvy! Protože jsem nimra nenechavá, což se vyznačuje neustálým rýpáním každého pupínku, vytvořily se mi jizvičky skoro všude, kde nějaká nedokonalost byla. Roztok od ActiMarisu ale kůži krásně sjednocuje a jsou teď mnohem méně viditelné, což mě vážně potěšilo.

Rozdíl za 24 hodin

Ideální pro malé uplakánky

Další skvělou věcí, kterou naše domácnost poznala je Sensitiv roztok. Ideální na dětské bolístky, které je třeba vydezinfikovat. Nesetkali jsme se s žádným pláčem kvůli štípání a odřeniny, okousané záděry a škrábance se hojí jako divé! Nevím, zda je to jen roztokem, protože následně jsme vždy pomazali na noc ActiMaris gelem, ale musím říct, že ta kombinace je opravdu jako lektvar z Harryho Pottera.

Naše domácí výbava

Takže v souhrnu…

Na co už jsme všechno vyzkoušeli, a funguje? Akné – rozhodně ano! Černé tečky – vyčistí jako žádný peeling, dermatitida – odešla a už se nevrátila, a kdyby přece, už vím, jak na ni. Dětské bolístky – jakoby se nám nic nestalo. :) Jizvičky mizí, záděry se hojí velmi rychle a navíc přestanou po použití bolet. Také pomáhá od bolesti aftů a rychle je zatáhne. Prasklý koutek také do rána skonal. Na vážnější zranění jsme zatím neměli možnost vyzkoušet, ale už se na to skoro masochisticky těším, protože to, co jsem zatím viděla, bylo až neskutečné.

Pokud nevěříte, určitě se podívejte na www.actimaris.cz, kde najdete více informací a také fotografie jiných lidí, kteří ho vyzkoušeli.

Tagy: actimaris gel | actimaris roztok | aktivní kyslík | gel na hojení ran | mořská sůl

Čtěte na Rodičům

Komentáře