Dítě ve znamení Vodnář

Datum publikace: 10.4.2013

Kategorie: První rok batolete | Děti a znamení

(datum narození 21. ledna - 20. února) Pokud máte doma malého Vodnáře, připravte se na to, že s klasickými výchovnými metodami příliš neuspějete.

Dítě Vodnář již v raném věku, kdy má do puberty ještě daleko, začne zpochybňovat Vaši rodičovskou autoritu. Často kritizuje a polemizuje. Vodnáři nesnáší rutinu a zaběhané osvědčené systémy, vždy se snaží nalézt své vlastní systémy a jít svou vlastní cestou. Ve škole často překvapí učitele, jakým způsobem dospějí k danému výsledku. Jsou velmi vynalézaví a inteligentní. Vodnáři připadají ostatním lidem, jako by přišli z jiné planety. Milují přírodu, kde hledají útočiště, když jim ostatní nerozumí.

Náš tip: Vodnářské dítě bude nadšené, když s ním budete vyrážet na výlety, učit ho znát rostliny a dělat si s ním třeba herbáře.

Bude nešťastné, pokud mu nedopřejete volnost, kterou jako vzdušné znamení potřebuje.

Vodnář a mazlení?
Dítě narozené v tomto znamení obvykle není žádný velký mazel. To ovšem neznamená, že Vás nemá rád. Svou lásku Vám dá najevo prostřednictvím vlastnoručně vyrobeného dárku, anebo dárku, který byste si nikdy v životě sami nekoupili. Již u malého Vodnáře převažuje rozum nad emocemi, a proto se dokáže velmi dobře ovládat. Tak tomu bude také v době prvních lásek.

Tagy: děti a znamení | vodnář | znamení vodnář

Čtěte na Rodičům

Komentáře