Baby hnízdečko – útulné místo pro miminko

Datum publikace: 14.03.2017

Kategorie: První rok miminka | Miminko | Péče o miminko

Dítě se v děloze cítí bezpečně, poskytuje mu příjemné teplo a útulnost. Cítí tlukot maminčina srdce, slyší její hlas. S narozením tato idyla končí. Prostředí mimo bříško není již tolik přívětivé a nedovyvinutý nervový systém novorozence způsobuje problémy s adaptací v novém prostředí. Zatímco většina mláďat je po narození téměř soběstačná, malý človíček toho mnoho neumí, potřebuje rodiče, objímání, houpání. Je velmi důležité zajistit novorozencům podobné podmínky, jaké měli v bříšku maminky. Miminko potřebuje útulnost, teplo a …přítmí.

Baby hnízdečko Motherhood zmenší miminku prostor v postýlce, poskytne mu tak útulné prostředí, které mu připomene omezený prostor v děloze. Dětské hnízdečko usnadňuje novorozencům adaptaci a poskytuje pocit bezpečí. Hnízdečko se osvědčí rovněž v případě, že chcete spát s miminkem společně v posteli, zajistí mu bezpečný spánek. Miminko sice jednou vyroste, ale polštář mu bude sloužit i nadále k odpočinku, hrátkám a ve školním věku jako opora k pohodlnému čtení.

Dětské hnízdečko je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, z bavlny a bylo certifikováno dle Oeko-Tex Standard – je tedy bezpečné pro nejmenší děti.

Pohodlí v těhotenství i v mateřství Vám přeje Motherhood – výrobce těhotenských a kojicích polštářů s 10 letou tradicí. www.motherhood.cz

Tagy: baby hnízdečko | miminko | motherhood.cz

Čtěte na Rodičům

Komentáře