První rok miminka

Díl 15. Tahá za šňůry a pokouší se plazit!

V pěti měsících se z miminka stává sice malý, ale pěkně chytrý had. Začíná lumpačit a často Vás i překvapí nebo pobaví.

pokračovat na článek

Díl 14. Čtyři a půl měsíce

Neuplyne ani šest týdnů a Vašemu děťátku už bude půl roku! To ale uteklo, že ano! Ale nepředbíhejme událostem. Na období, kdy miminku bylo něco přes čtyři měsíce, si ještě nejednou rádi vzpomenete. 

pokračovat na článek

Díl 13. Co už dokáže čtyřměsíční dítě?

Když jste byla ve 4. měsíci těhotenství, možná si toho spousta lidí ani nevšimla. Dnes už Vaše miminko, kterému budou 4 měsíce, nemá nikdo šanci přehlédnout! 

pokračovat na článek

Díl 12. Velký skok: 12 až 14 týdnů

Tentokrát uděláme trošku větší skok a budeme se věnovat miminkům ve věku od dvanácti do čtrnácti týdnů. Vždyť Vaše miminko také udělalo ve svém vývoji velký skok! Jen si vzpomeňte, co umělo úplně na začátku, a porovnejte to s tím, co už umí teď!      

pokračovat na článek

Díl 11. Týden se dvěma jedničkami

Ani se nenadějete a Vašemu drobečkovi už bude čtvrt roku! Pokud se chcete dozvědět další zajímavosti ze světa miminek, pokračujte ve čtení našeho seriálu!   

pokračovat na článek

Díl 10. Devátý a desátý týden

A jak pokračuje vývoj miminka v devátém a desátém týdnu jeho života? Roste Vám před očima, má čím dál větší hlad a stává se z něho malý pozorovatel!   

pokračovat na článek

Díl 9. Dvouměsíční miminko

Možná se cítíte unavená z toho, že se už dva měsíce v jednom kuse staráte o svého malého tvorečka. Věřte ale, že toto období, kdy Vás děťátko tolik potřebuje, uteče jako voda. A proto si tento krásný čas užívejte!

pokračovat na článek

Díl 8. Sedmý týden života Vašeho děťátka

Už jsou mu skoro dva měsíce! Vědomě se na Vás směje bezzubou pusinkou a začíná čím dál více komunikovat! Také však mívá svou hodinku, kdy je k neutišení. Ale žádný strach! Poradíme Vám, co v této chvíli dělat! 

pokračovat na článek

Díl 7. Zábava pokračuje!

Milé maminky, v minulém dílu našeho seriálu jsme Vás upozornili na to, že Vaše miminko už jenom nejí, nespí a nenechá si měnit plenky, ale začíná také projevovat zájem o první hry. Přinášíme Vám další tipy, jak si se svým děťátkem trochu pohrát! 

pokračovat na článek

Díl 6. Začínáme si hrát!

Přišel čas, pořídit miminku jeho první hračky, tedy pokud je ještě nemáte. Ve věku pěti až šesti týdnů si totiž začíná hrát!

pokračovat na článek

Díl 5. Roste jako z vody!

Náš seriál o miminku pokračuje. Opět Vám přinášíme cenné rady, poznatky a doporučení, které Vám jistě usnadní Vaši šťastnou plavbu mateřstvím. Takže vzhůru na palubu, miminka volají!        

pokračovat na článek

Díl 2. Jak se žije v porodnici

Náš první díl seriálu o miminku skončil na porodním stole přesně v okamžiku, kdy na svět vykoukla jeho zvědavá hlavička. Pokračujme tedy dále!

pokračovat na článek

Díl 3. Konečně doma!

Vrátila jste se domů z porodnice a nevíte, kam dřív skočit? Vaše děťátko pláče a Vy netušíte proč? Máte vážnou obavu, že svou novou roli prostě nezvládnete? Žádný strach! Poradíme Vám, jak po návratu domů začít s tou správnou péčí o miminko!

pokračovat na článek

Díl 4. Poločas šestinedělí na obzoru!

Zvládla jste první i druhý týden a Vaše šestinedělí je takřka v poločase! Své miminko dokážete nakrmit, přebalit a postupně se začínáte orientovat v jeho potřebách. Stále je tu však několik věcí, se kterými si nemusíte vědět tak úplně rady. V pokračování našeho seriálu možná najdete právě to, co Vás zajímá!    

pokračovat na článek
123