Vše pro vaše miminko

Víte, kdo vám poradí s tím, co potřebuje vaše miminko?

Datum publikace: 01.11.2015

Kategorie: První rok miminka | Miminko | Vývoj dítěte | Roční miminko

Každá nastávající maminka chce pro svoje děťátko to nejlepší. Dělá si starosti, bude-li mít všeho dost, na druhou stranu nechce kupovat zbytečnosti. Radí se s kamarádkami, partnerem, maminkou a nejistota přece jen trvá. Pokud se takových obav chcete zbavit, obraťte se na profesionály z oboru prodeje dětského zboží, kteří vám odborně poradí a ochotně pomohou s výběrem všeho potřebného.

Od kočárku po dudlík

Od kočárku po dudlík, všechno pod jednou střechou

Nejlepší nákup pro budoucí maminku je takový, při němž nemusí běhat z oddělení do oddělení se soupisem zboží, jaké chce nakoupit. Navštívíte-li e-shop nebo některou z prodejen Kašpárek baby, v kterýkoli den i kteroukoli denní hodinu, pak máte zaručeno, že odejdete spokojená s vybraným zbožím, a že budete mít opravdu všechno potřebné. Pražské zákaznice mají výhodu, mohou osobně navštívit v nákupních střediscích Zličín, Černý Most nebo Nový Smíchov, některou ze tří největších prodejen.

Kočárky a autosedačky

V sekci kočárků je na výběr z padesáti značek hlubokých, sportovních, golfových nebo kombinovaných „vozítek“, dostanete i kočárek pro dvojčata. Zároveň si můžete pořídit autosedačku jak pro nejmenší, tak později i pro odrostlejšího potomka, v nabídce jsou i různá nosítka. Samozřejmostí jsou i doplňky k tomuto sortimentu, také s tím vám zasvěceně a ochotně prodejci poradí.

Velký výběr kočárků i autosedaček

Nábytek i oblečení

Pro děťátko si v obchodě vyberete vhodnou postýlku, různá lehátka, křesílka, jídelní židličky, a hlavně přebalovací pulty, které vám ušetří hodně námahy s častým shýbáním při převlékání a přebalování miminka.

Pro větší a zvídavá batolata jsou k mání ohrádky dřevěné i síťové, a hlavně zábrany na schodiště a mezi dveřní zárubně (to abyste nemuseli hledat potomka na jeho výpravách za poznáním). Kašpárek vám také může nabídnout perfektní seznam výbavičky pro miminko, ten může být pro vás skvělým vodítkem při váhání, kolik pořídit párů ponožek nebo kolikery dupačky asi tak budete potřebovat.

Nakoupíte i hračky (pochopitelně i hrací deky s vybavením pro nejmenší) a k nim potřebné koše a boxy na uskladnění. Skákadla, hopsadla a houpačky, odstrkovadla… v sortimentu je opravdu vše, na co si pomyslíte. Kašpárek nezapomněl ani na hygienu nejmenších, takže ani pro různé olejíčky, kartáče na vlásky nebo dětský teploměr nemusíte jinam.

Vše na jednom místě nebo z pohodlí domova

Pro pohodlný nákup z domova je tu e-shop

Mimopražské maminky nemusí zoufat, Kašpárek má v e-shopu přehledně veškeré nabízené zboží, co si vyberete v klidu domova je skladem, a po objednání můžete mít zboží doma do tří dnů. Máte-li možnost vyzvednutí objednávky v některém z odběrních míst, jejich seznam najdete rovněž na webových stránkách. Využít můžete i služeb Úloženky, kde navíc ušetříte za poštovné. Platba za objednané zboží je jednoduchá: chcete-li zboží na dobírku, uhradíte v hotovosti částku přepravci (u DPD možnost platit kartou), zaplatit lze pomocí internetbankingu nebo platebním převodem paysec. A nezapomeňte – při objednávce nad dva tisíce korun je doprava zdarma.

Udělejte radost s Kašpárkem

Nevíte, co ještě chybí ve výbavičce miminka vaší kamarádce nebo sestře? Chybu rozhodně neuděláte dárkovým poukazem v hodnotě jeden, dva nebo tři tisíce korun. Poukázky platí pouze pro e-shop, platnost mají 180 dnů. Dodací lhůta objednávky je také jeden až tři dny.

Tagy: dětské dudlíky | dětské hračky | dětské kočárky | dětský sortiment

Čtěte na Rodičům

Komentáře