Žijte aktivně celá rodina

Buď cool taťka!

Datum publikace: 15.11.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Hry a volný čas | Rodiče a děti | Mezilidské vztahy | Jak být dobrým rodičem

Pro tatínky je mnohdy složitější najít společné zájmy zejména s menšími dětmi. Zatímco maminkám to jde tak nějak samo od sebe, ne každý taťka se dokáže naladit na vlnu svého caparta. Zkuste si upevnit vztah a zažít skvělé chvíle se svým dítětem na longboardu!

I v Portugalsku už jsou cool taťkové

Longboard se stal v poslední době velmi trendovou záležitostí. Nehledě na pohlaví či věk, tenhle koníček si získává stále více lidí. Teď už si ho ale můžete užít celá rodina! Firma na dětský sortiment Qinny totiž vymyslela parádní "kočárek", díky kterému už nikdy nebudete nudným taťkou.

Úžasný společný zážitek si můžete vychutnat se svým dítkem naprosto bezpečně díky širokým kolečkům a ruční brzdě. Longboardstroller se dá navíc parádně složit, takže pokud bude chtít jít po svých, není to problém. Konečně můžete trávit čas se svými maličkými tak, aby vás to bavilo oba.

Ruční brzda a široká kolečka pro bezpečnou jízdu

Jednoduše složíte a můžete jít pěšky

Jestli je vaše dítko aktivnější a nebaví ho jen se vozit, vyzkoušejte variantu, kde se i ti nejmenší učí rovnováze a motorice. Naučí se zapojovat svaly a navíc si u toho užijí spoustu legrace. Zkuste si vzít příklad z Jareda, který pracuje pro Branden Boards R&D Departments. Hned jak byl jeho syn schopný chodit, rozhodl se, že ho začne učit jezdit. Takto si užívají volný den společně. A jak lépe využít čas, než trávit ho s celou rodinou a ještě k tomu aktivním způsobem.

A jak trávíte čas se svým dítkem vy? Vyzkoušíte Longboardstroller? :)

Zdroj foto: www.quinny.com/longboardstroller/, facebook.com

Tagy: cool taťka | longboard kočárek | longboardstroller | qinny longboardstroller

Čtěte na Rodičům

Komentáře