Jak relaxovat na dovolené s dětmi?

Datum publikace: 01.12.2015

Kategorie: Hry a volný čas | Rodiče a děti | Jak být dobrým rodičem | Tip na výlet

Rodinné dovolené jsou skvělou příležitostí, kdy můžete trávit společný čas bez starostí a povinností. V hotelu se postarají o jídlo, úklid a navíc máte k dispozici úžasné počasí a spoustu aktivit. Co když ale váš malý dobrodruh nepřestane jančit a nenechá vás na malou chvíli ležet na pláži? Svěřte ho Croco clubu!

Dovolená, ten vytoužený týden nebo dva, kdy nemusíte hnout prstem a místo toho, abyste vy skákali okolo ostatních, ostatní skáčou okolo vás. Na tenhle zážitek se těšíme celý rok a ve finále nám dává zabrat náš malý capart, který se prohání po pláži, se zuřivým výrazem brázdí vlny v moři a vy z něj nemůžete na vteřinu spustit oči, protože jinak byste ho mohli lovit ze dna, anebo vysvětlovat ostatním turistům, proč mají písek v očích.

Představte si, že se o vaše dítě někdo postará, dbá na jeho potřeby, poskytne mu spoustu aktivit a zábavy a vy si můžete nerušeně užívat své dlouho očekávané dovolené. S Blue style je tohle všechno možné. V nejžádanějších destinacích se vám totiž dostane péče Croco clubu.

Croco club na pláží

Co je Croco club?

Především zábava pro děti a relax pro rodiče. Zázemí a speciální program, kreativní aktivity, sport, soutěže, odměny. Je to zkrátka unikátní koncept klubové dovolené pro děti a rodiče. Proškolení animátoři přistupují k dětem profesionálně, ale přátelsky a vy si tak můžete být naprosto jistí, že je vaše ratolest v dobrých rukou.

O vaše piráty bude postaráno

Vychytejte skvělou cenu!

Využijte slevových akcí, které vám umožní jet za neskutečně nízké ceny na úžasnou dovolenou. Vyberte si svou dovolenou first minute a vezměte své dítě na dovolenou zdarma!

Vaše děti budou v dobrých rukou

Hlavně přehledně

Pokud jste někdy hledali dovolenou na internetu, víte, že to někdy není úplně pohádka. Na webu Blue style je to ale jedna báseň. Velmi přehledné stránky a možnost velmi konkrétního vyhledávání vám zařídí velmi příjemné vybírání. Při vyhledávání zájezdů si navíc můžete zaškrtnout možnost „s programy pro děti“ a vyhledat tak přesně to, co potřebujete a co od zájezdu očekáváte. Mobilní aplikace pro asistenci během dovolené vám navíc zajistí i klidný průběh.

Tak neváhejte a najděte svou vysněnou dovolenou levně a včas na www.blue-style.cz.

Tagy: blue style | croco club | dovolená first minute | dovolená s dětmi | plánování dovolené

Čtěte na Rodičům

Komentáře