To nejlepší pro vaši malou princeznu

Udělejte z Valentýna praktickou záležitost

Datum publikace: 21.01.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Vztahy | Rodiče a děti | Mezilidské vztahy

Máte doma malou dcerku, která prožívá Valentýn jako dospělá slečna? Často chceme našim nejmenším dopřát to nejlepší, ale ne vždy se nám podaří udělat opravdovou radost a zároveň darovat i něco praktického. Co se týče Valentýna, máme ale jednu velkou výhodu!

Proradná bižuterie

Bižuterie je dnes velmi žádaná, a především je všude. Pokud si vaše holčička ráda hraje na princeznu, na modelku nebo jakoukoliv jinou postavu, která potřebuje být nutně ověšená bižuterií, většinou zabrouzdá do vašich zásob doplňků. Proč by nám to mělo vadit? Jistě, že svým dětem rádi věci půjčíme, obzvlášť, když víme, že se nám vrátí celé. Problém je ale v tom, že děti mají mnohem citlivější pokožku, než dospělí, a proto většinu kovů nesnášejí příliš dobře. Často pak bojujeme s různými ekzémy, vyrážkami a podrážděnou kůží. Ze hry na princeznu může být vzápětí hra na pacienty.

Dárek pro vaše zlatíčko

Valentýn je ideální příležitostí, kdy můžeme našim princeznám, modelkám a herečkám darovat něco, po čem opravdu touží a zároveň je to ochrání před nežádoucími následky. Pořiďte své holčičce zlatý šperk. Se zlatem se nemusíte obávat žádných zdravotních komplikací. V dnešní době je navíc velice snadné sehnat tématické a zajímavé zlaté šperky, které budou vaše děti milovat.

Zlatý přívěsek - Beruška

Náušničky

Náušničky většinou pořizujeme hned po narození, a proto často vybereme co nejjednodušší a nejdrobnější variantu, aby se hodila právě pro miminko. Jenže ti naši maličcí rostou jako z vody a než se nadějeme, chtějí nosit naše lodičky a obrovské plesové náušnice nehledě na to, že ještě neodříkají abecedu. Zkuste jim pořídit krásné zlaté náušničky například s beruškou, motýlkem nebo kytičkou a uvidíte, že na vaše šperky rády zapomenou.

Zlaté náušnice

Dámská párty

Pojměte Valentýn jako den, kdy ze svého malého zlatíčka uděláte na chvíli slečnu. Zkuste s ní jednat jako se svou kamarádkou. Uvidíte, že se jí to bude líbit a k dárku přidáte také vzpomínku. Nalakujte si nehty, nalijte si rychlé špunty a nechte jí, ať vám udělá vlasy a make-up. Když jí potom darujete krabičku se třpytivým překvapením, určitě jí šperk vždy připomene tento krásný zážitek.

Náušnice berušky

Tagy: dětské šperky | zlaté naušnice | zlaté řetízky | zlaté šperky

Čtěte na Rodičům

Komentáře