Červen - měsíc pohádkových slev v Egmontu

Datum publikace: 11.6.2012

Kategorie: Školáci | Dospívání | Hry a volný čas

Léto a s ním nerozlučně spojené prázdniny se nezadržitelně blíží a děti čekají dlouhé týdny skotačení u vody, v lese a jinde v přírodě. Mysleme ale také na chvíle, které budou naše ratolesti trávit ve svých domovech – třeba v případě nepřízně počasí. Umět pracovat s počítačem se hodí a trocha televize neublíží, ale přeci jen nic nerozvine fantazii dítěte lépe, než kvalitní kniha.

Egmont uspořádal MĚSÍC POPLETENÝCH CEN
Mimořádnou slevovou akci s názvem „Měsíc popletených cen“ uspořádalo pro mladé čtenáře a jejich rodiče nakladatelství a vydavatelství Egmont ČR. V průběhu června tak zájemci pořídí vybrané tituly se slevou 40 %.

Nic nerozvine fantazii dítěte lépe než kvalitní kniha. Nakladatelství Egmont proto přichází s akční nabídkou na některé ze svých nejúspěšnějších pohádkových titulů. Na webových stránkách www.egmont.cz se v průběhu celého června bude každých deset dní objevovat nová akční nabídka na 10 vybraných knih. V případě objednávky z akční nabídky s platbou předem nabízí Egmont navíc poštovné zdarma.

Aktuálně mohou rodiče, kteří chtějí pořídit svým dětem kvalitní četbu na prázdniny nebo je odměnit za vysvědčení, zvolit například oblíbeného Asterixe v souborném vydání, úspěšnou novinku Lasse & Maja – Záhada ukradených diamantů (první díl ze série pro začínající čtenáře) či nové příběhy obyvatelů Kardanové Lhoty v titulu Auta - Doma je doma.

Tagy: knížky pro děti

Komentáře