Školní rok s novou výbavou penálu

Datum publikace: 26.08.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Školáci | Vzdělávání | Školní pomůcky | Příprava do školy

Udělejte malým školákům radost a pořiďte jim na první školní den do penálu některou z novinek z nabídky Kores. Najdete zde novinky a inovované produkty, které dětem nejen dobře poslouží a potěší je, ale jsou zároveň i ekologické, bezpečné a vyrobené s respektem k přírodě.

Lepicí tyčinka Kores dráček 15 g

Tato varianta lepicí tyčinky potěší právě děti. Po oblíbených motivech tygříka a slona jim s lepením všeho možného přichází pomoci malý dráček. Tak vzhůru do práce, s takovým pomocníkem to bude legrace. Tyčinka obsahuje glycerin pro jemné lepení, má vzduchotěsný uzávěr pro dlouhou životnost, lepí všechny druhy papíru a je zdravotně nezávadná a netoxická. Cena 32 Kč.

Lepící tyčinka Kores

 

Trojhranné pastelky Kores Kolores 12 ks v plechové dóze

Trojhranné pastelky Kores Kolores jsou již pro své intenzivní a jasné barvy dětem dobře známé. Nyní ale přicházejí v praktickém plechovém obalu, který zajistí bezpečné uložení pastelek i mimo penál. Pastelky mají zářivé barvy díky vysokému obsahu pigmentu, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního lipového dřeva pro snadné ořezávání, nelámou se a navíc mají na konci rámeček pro vepsání jména. Cena 88 Kč.

Pastelky Kolores

Tužka Kores Coach Jumbo

Grafitová tužka Kores Coach v Jumbo velikosti se speciální tuhou je ideální pro jemné psaní. Je vhodná také ideální pro malé předškoláky. Vyrobena je z vysoce kvalitního dřeva, což zajišťuje snadné ořezávání. Ořezávátko navíc najdete v balení zdarma. Cena 10 Kč

Školní nůžky Kores soft 140 mm

Děti si velmi rádi vystřihují. Ideálním pomocníkem jsou dětské nůžky Kores soft z nerezavějící oceli, které nabízejí nejen školákům bezpečné a precizní stříhání s měkkým a ergonomickým úchopem soft grip. Nůžky jsou bezpečné pro děti od 6 let. Cena 44 Kč.

Gumovací pryže Kores

Ne vždy se vše povede a někdy je třeba poznámku či kresbu opravit. A víte, jak rádi mají malí školáci vše v pořádku. Pohodlná cesta k nápravě vede přes gumovací pryže Kores. Gumy Kores nabízejí vysoce kvalitní PVC pryž, která gumuje jemně, čistě a nešpiní. Jsou ideální pro všechny tvrdosti obyčejných tužek a zdravotně nezávadné, protože neobsahují ftaláty ani latex. Cena za blistr 3 ks (pryž o rozměru 40x21x10mm) je 22 Kč.

Nepodceňujte vybavení penálu Vašich dětí.

Tagy: Gumovací pryže Kores | pastelky Kolores | školní nůžky Kores | tužka Kores Coach Jumbo

Článek je vydán v rámci seriálu: Škola volá

Komentáře