Čelenka – jednoduchý způsob, jak upravit vlasy

Vlasová čelenka je oblíbeným doplňkem malých slečen. Proč je ale tak málo nosíme v dospělosti? Důvodů je hned několik: nepohodlnost, křehkost a velmi malý výběr designů. Přitom mít jednoduše a vkusně upravené vlasy jakékoliv délky, které by navíc nepadaly při práci do obličeje, by bylo příjemné, co říkáte?

 Proto se na trhu objevila magnetická čelenka, jejíž technické řešení bylo zapsáno na Úřadu průmyslového vlastnictví a firma Mgr. Moniky Duškové je jediná v České republice, která takové čelenky vyrábí a distribuuje. Jak doplněk funguje? Základem magnetické čelenky je tzv. čelenkový korpus, který lze vytvarovat pro každou hlavu již od tří let. Poté se na tento základ nasazuje zvolený design v podobě čelenkového pásku. Díky tomu můžete mít na jeden korpus hned několik pásků a měnit je podle nálady. Na výběr máte ze stovek designů, které nejsnadněji a za velice příznivé ceny pořídíte ve specializovaném internetovém obchodě www.celenky.eu. Zde máte na výběr nejen ze spousty čelenek, ale také dalších zajímavých doplňků. Věděli jste například, co je fascinátor? Jedná se o vlasovou ozdobu, která se nosí zpravidla vpředu na boku hlavy. V internetovém obchodě kromě vlasových doplňků najdete i náušnice nebo například plesová psaníčka.

Magnetické čelenky

Soutěžte s námi o balíček vlasových doplňků. Balíček obsahuje čelenky, sponky nebo fascinátor v celkové hodnotě 1 500 Kč.

Vyhrává 100. správná odpověď.

Nejste-li registrováni a přihlášeni, tak se vám nezobrazují soutěžní odpovědi. Chcete-li se do soutěže zapojit, přihlaste se nebo registrujte zde.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Soutěžní otázka zní: Jaká je největší výhoda magnetické čelenky?

Soutěž není aktivní.