Maminky pozor! Je tu velká soutěž o školní tašky!

Vybíráte školní tašku pro prvňáčka, anebo potřebuje Váš školák novou aktovku či batoh? Než se vypravíte na nákup, zkuste nejprve odpovědět na naši soutěžní otázku! Pokud správně odpovíte a budete mít štěstí, můžete tašku do školy vyhrát! A ne jen tak obyčejnou, soutěžíme o výrobky HAMA německé kvality.

Školní tašky pro zdravá záda
Výrobky německé společnosti HaMa, jejíž název vznikl spojením počátečních slabik tvořících příjmení a jméno svého zakladatele - Hanke Martina, jsou po celém světě známé svým precizním zpracováním a kvalitou. Současný sortiment čítá kolem 30 000 produktů. Nejvýznamnější dceřiná společnost, Hama spol. s r. o. se sídlem v Brně, přizpůsobuje sortiment mateřské společnosti požadavkům českého trhu, který v posledních letech rozšířila o aktovky a batohy pro nejmenší, školáky i teenagery a její úspěšnost na tomto poli každým rokem roste. Aktovky Step by Step jsou dokonce oceněny certifikátem AGR, tedy certifikátem, který uděluje nezávislé sdružení německých odborníků z oblasti prevence a léčby onemocnění zad. A protože prázdniny rychle utečou a začátek nového školního roku tu bude co nevidět, připravili jsme pro Vás soutěž o školní aktovky a batohy!

Za správnou odpověď školní taška!
Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a vyhrajte pro svého školáka aktovku nebo batoh!

A jaká odměna na tři z Vás čeká?
3 školní tašky: aktovka pro prvňáčky Step by Step, školní batoh pro teenagery Coocazoo JobJobber a školní aktovka pro prvňáčky Baggymax, přičemž máte vždy na výběr z dívčího a chlapeckého modelu:

Školní aktovky, batohy a tašky

Vyhrává 100., 200. a 300. správná odpověď na soutěžní otázku!

Soutěž probíhá od 23. 7. do 7. 8. 2014.

Chcete-li se do soutěže zapojit, kliněte zde:

Správnou odpověď na soutěžní otázku najdete na stránkách www.hama.cz.

Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži a Vašim školákům mnoho úspěchů!

Zde je naše soutěžní otázka:

Jaká je hmotnost samotné školní aktovky Step by step?

Soutěž je ukončena!

Soutěž není aktivní.