Nekupujte polštář, když nemusíte! Vyhrajte ho!

Jste těhotná a špatně kvůli svému velkému bříšku spíte? Anebo nemáte dostatek pohodlí při kojení? Těhotenský polštář Vám pomůže! Že se Vám nechce utrácet? Tak ho vyhrajte! Stačí jedna správná odpověď a jedna z nejoblíbenějších relaxačních pomůcek na trhu, těhotenský polštář, přijde poštou až k Vám domů.

Těhotenství a mateřství v pohodě
Umožnit maminkám, aby si užily své těhotenství i rané mateřství v pohodě, pohodlně se jim spalo, odpočívalo i kojilo, patří mezi hlavní priority výrobce relaxačních, těhotenských a kojících polštářů Matýsek, který vše, co vyrábí, dělá s láskou. A právě s ním jsme pro Vás, milé maminky, připravili soutěž o kojící polštář Matýsek.

Kojící polštář Matýsek

Soutěž o kojící polštář
Pokud správně zodpovíte níže uvedenou soutěžní otázku a budete mít štěstí při losování, můžete si již brzy vybírat z více než 50 barevných i materiálových provedení kojících polštářů Matýsek. Také výběr výplně bude záviset na Vašem vlastním přání….

Soutěž probíhá od 5. 6. do 30. 6. 2014.

Pro zapojení do soutěže se přihlaste ZDE.

Vyhrává 100. správná odpověď.

Že nevíte správnou odpověď? Navštivte stránky www.tehotenskypolstar.cz nebo facebook, kde ji najdete! Přejeme Vám mnoho štěstí a co nejkrásnější chvíle s Vaším miminkem!

Takže pozor, soutěžní otázka je tady:

Jak se jmenuje nová kolekce těhotenských polštářů Matýsek?

Soutěž je ukončena!

Soutěž není aktivní.