Podzimní souěž o mixéry Russell Hobbs

Ačkoli je podzim obdobím mnoha barev, zároveň je to období, ve kterém na spoustu lidí padá podzimní deprese způsobené citelnou změnou počasí. Nemluvě o tom, že na podzim díky častým výkyvům teplot většinu lidí trápí nejrůznější nachlazení a virózy.

Vy teď můžete všechny bacily i pověstný podzimní splín položit na lopatky! Jak? No třeba tím, že si připravíte šťavnaté smoothie v mixéru značky Russell Hobbs. S tím hravě zaženete špatnou náladu a navíc posílíte imunitu, takže žádné bacily nebudou mít šanci!

Šikovný pomocník, kterého potřebujete

Ve spolupráci se značkou Russell Hobbs jsme pro vás připravili lákavou soutěž vonící podzimem. Zapojit se může každý, takže i vy můžete roztočit kolem osudu a pokusit se vyhrát jednu ze dvou zajímavých cen.

1. cena: Mixér Aura Mix & Go Pro

Máte rádi smoothie, které si můžete libovolně připravit podle vlastní chuti? V tom případě nutně potřebujete šikovného pomocníka v podobě mixéru Aura Mix & Go Pro, jehož součástí jsou dvě praktické 600ml lahve - ty si s sebou můžete vzít kamkoli. Mixér Aura Mix & Go Pro má čepele pro drcení ledu, takže ani osvěžující smoothie pro něho není žádný problém. Tento model navíc disponuje další nádobkou určenou pro sekání či mletí, kterou využijete například na drcení zázvoru nebo oříšků.

mixer Aura Mix & Go Pro

2. cena Mixér Mix&Go Steel

Zeleninové nebo ovocné? Nebo snad jejich kombinace? S mixérem Mix&Go Steel není ani ta nejbláznivější variace žádnou překážkou! Mixér se může pyšnit čepelemi pro drcení ledu, základnou z broušené nerezové oceli a dvěma 600ml lahvemi, které jsou přenosné a vzít si je tak s sebou můžete prakticky kamkoli.

mixer Mix&Go Steel

I vy můžete vyhrát! Zkusíte to?

Chtěli byste mít jednoho z výše zmíněných pomocníků doma? Už si živě představujete, jak si s jejich pomocí připravujete smoothie - a to klidně i s ledem? V tom případě se zapojte do soutěže a zkuste jednoho z nich vyhrát! Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a být 150 nebo 300 v pořadí.

Jakým výkonem disponují oba mixéry Mix & Go?

Soutěžit můžete do konce listopadu. Pro zapojení je potřeba se přihlásit. Správnou odpověď hledejte na stránkách Russell Hobbs.

Soutěž není aktivní.